Svētdiena, 21.04.2024
Marģers, Anastasija

Pirmais Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolas izlaidums!

Pirmais Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolas izlaidums!

29.05.2018

      Saulainajā 25. maija pievakarē Pāvilostas pilsētas kultūras namā pulcējās cilvēki svētku noskaņā. Kopš Pāvilostas Mūzikas skolas un Pāvilostas Mākslas skolas apvienošanas, tas ir pirmais absolventu izlaidums!

      Atkal pienācis priecīgi skumjais šķiršanās brīdis - vēl tikai pēdējie labas veiksmes vēlējumi absolventiem, lai līkumotajā dzīves ceļā gudrība palīdz nenomaldīties.

      Skolas direktore Inga Šnore sacīja: "Šīs zināšanas Jums ir jāizmanto kā atslēga, lai atvērtu durvis visu turpmāko dzīvi, un tas var būt jebkas, gan turpmākās studijas, gan darbs, gan ikdiena sevis prezentācija! Nepalaidiet nevienu iespēju garām un nekad nepadodaties.

      Šogad apliecību par profesionālās ievirzes izglītību saņēma seši absolventi. No tiem divi jaunie mūziķi – Antra Niedoliņa  klavierspēles specialitātē un Raimonds Zīlītis akordeona spēles specialitātē, un četras jaunas mākslinieces vizuāli plastiskā mākslā – Marta Zamarīte, Aļona Vešņakova,  Inga un Ieva Šlangenas.

        Mākslinieču izstādi – zīmējumus, gleznojumus, apgleznoto spoguli, kartona fotorāmīšus  un veidojumus mālā varēja aplūkot kultūras nama mazajā zālē, bet jaunie mūziķi sniedza muzikālus priekšnesumus.

        Pasākumā klātesošos uzrunāja Pāvilostas novada domes metodiķe izglītības un kultūras jomā Silvija Leja: “Neļaujiet saviem sapņiem nosalt, saudzējiet tos un lolojiet!" Viņa savā runā uzsvēra, ka cītīgs un regulārs darbs vainagojas ar panākumiem. Jau tradicionāli pašvaldība pateicās pedagogiem par viņu ieguldīto darbu audzēkņu izglītošanā un audzināšanā, kā arī zīmīgajā notikumā sveica absolventus.

      Šis izlaidums ieguva arī vienreizējas mākslas darba keramikas krūzītes jūras zilzaļā krāsā ar audzēkņu vārdiem un jūras izskalotiem kociņiem rokturīšu vietā, kurus izgatavoja mūsu skolotāja Antra Mazika! Tagad Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolai ir savs prezentācijas suvenīrs.

        Izlaidumā direktore pasniedza pateicības audzēkņu vecākiem par atbalstu un sadarbību.  Arī absolventi lielu paldies teica pedagogiem un vecākiem, kas palīdzēja sasniegt iecerēto. Kā arī paldies vārdi tika teikti pasākuma vadītājai Maritai Hornai.

 

Priecājamies un lepojamies ar saviem audzēkņiem. Laimīgu ceļu!

 

Marita Kurčanova,

sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Foto: D. Bērznieks

 

Raimonds Zīlītis, Inga Šlangenas, Antra Niedoliņa, Marta Zamarīte, Aļona Vešņakova un Ieva Šlangena

 

« Atpakaļ