Sestdiena, 22.06.2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Maijs

Atmiņu stariņš pagātnē

27.06.2018

Šogad 30.maijs izdevās pat labāks nekā plānots. Ierastās sporta dienas vietā notika mācību stundas. Bet ne jau šādas tādas.

Lasīt vairāk

Piektklasnieku aktivitātes maijā

31.05.2018

Vērgales pamatskolas 5.klases skolēni maijā piedalījās trīs Republikas mēroga pasākumos, kuriem gatavojāmies visa gada garumā.

Lasīt vairāk

Ģimenes diena Vērgales pamatskolā

31.05.2018

Maija pēdējā dienā, kas ir arī pēdējā skolas diena šajā mācību gadā, Vērgales kultūras namā uz Ģimenes dienai veltītu koncertu aicināja Vērgales pamatskolas skolēni. Koncertā tika parādīts viss svarīgākais, ko skolēni apguvuši un iemācījušies šī gada laikā. Reizē tas bija arī paldies vecākiem. 

Lasīt vairāk

Pēdējā mācību dienā pasniedz CERĪBU BALVAS

31.05.2018

Ir pienākusi pēdējā skolas diena pirms brīvlaika, un var redzēt, ka bērni jau priecājas. Uz kādu laiku skolā pieklusīs bērnu soļu skaņa, gaiteņos neskanēs skolēnu smiekli un čalas. Šodien visi skolēni dodas uz skolu pēc savas liecības, lai varētu atpūsties vasarā, bet devītajiem un divpadsmitajiem vēl daži eksāmeni priekšā, un izlaidums tos gaida.

Lasīt vairāk

"Mēs esam un būsim…”

31.05.2018

   Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā 30. maijā koncertzāles “Lielais dzintars” mākslas galerijā Civita Nova notika septītais Liepājas reģiona mūzikas skolu stīgu instrumentu audzēkņu festivāls – koncerts "Mēs esam un būsim…”. Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolu pārstāvēja  - Madara Brēdiķe, Gabriela Vagotiņa – Vagule un Alise Aleksandra Griškēviča.

Lasīt vairāk

Pirmais Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolas izlaidums!

29.05.2018

Saulainajā 25. maija pievakarē Pāvilostas pilsētas kultūras namā pulcējās cilvēki svētku noskaņā. Kopš Pāvilostas Mūzikas skolas un Pāvilostas Mākslas skolas apvienošanas, tas ir pirmais absolventu izlaidums!

Lasīt vairāk

Svinīgi aizvadīts pirmsskolu izlaidumu laiks

28.05.2018

Pateicoties netipiski siltajai saulītei, šis pavasaris liekas īpaši steidzīgs – vienlaicīgi priecājāmies par baltajām ievziedu kupenām, krāšņiem ķiršu un ābeļu ziediem, dzeltenām pienenēm un ar neatkārtojamo smaržu reibina ceriņu ziedi. Dabai līdz steidzas arī Pāvilostas novada izglītības iestādes, jo maija mēneša izskaņā gan noslēdzas mācību gads un tiek svinēts skaistais izlaidumu laiks.

Lasīt vairāk

Aktualitātes Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolā

30.05.2018

 Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas organizētajā meistarklasēs Liepājas reģiona mūzikas skolu izglītības programmas "Taustiņinstrumentu spēle – Klavierspēle" audzēkņiem Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolu pārstāvēja skolotājas A. Ceras 7. klases audzēkne Sanija Brēdiķe un I. Šnores 3. klases audzēknis Valts Entonijs Drišļjuks.

Lasīt vairāk

Vēsturiskas grāmatas atklāšana

28.05.2018

Pāvilostas bibliotēkā 24. maijā atklāšanas svētkus piedzīvoja Imanta Stūrmaņa grāmata “Studenta piezīmes”.

Lasīt vairāk

"Sārtene" dalībnieces stāda puķes

25.05.2018

Vairāk kā 30 gadu garumā Pāvilostas daiļdārznieku interešu kopa "Sārtene" rūpējas par pilsētas apstādījumiem. Arī šogad "Sārtenes" dalībnieces sastādīja sarkanbaltos ziedus Pāvilostas 100.gades parka dobē.

Lasīt vairāk

PĀVILOSTAI - 139!

25.05.2018

Nedēļas nogalē norisinājās Pāvilostas pilsētas svētki, kuros pāvilostniekus un pilsētas viesus priecēja dažādas aktivitātes ikvienai gaumei.

Lasīt vairāk

Pāvilostas muzejā atklāj jaunu pastāvīgo ekspozīciju

24.05.2018

Pāvilostas novada pašvaldība sadarbībā ar Pāvilostas novadpētniecības muzeju projekta „Palanga. Pavilosta: Maritime inspired history” ietvaros 17. maijā Pāvilostas novadpētniecības muzejā atklāja jaunu, paliekošu ekspozīciju "PĀVILOSTAS ZELTA SMILŠU GRAUDI".

Lasīt vairāk

Vērgales pamatskolā izskan pēdējais zvans!

24.05.2018

18. maija rīts Vērgales pamatskolā aizsākās ar Latvijas simtgadei veltītām aktivitātēm. Pēc skolas direktora Ginta Jurika uzrunas skolēni un skolotāji devās uz dārzu, kas atrodas aiz “Doktorāta” ēkas, lai par godu Latvijas simtgadei iestādītu trīs ābelītes. Dienas aktivitātes  turpinājās skolas aktu zālē, kur visi pulcējās uz pēdējā zvana pasākumu.

Lasīt vairāk

“Man ir tīri zobi!”

23.05.2018

2018. gada 17. maijā mutes veselības veicināšanas programmas “Man ir tīri zobi!” ietvaros pirmsskolas izglītības iestādi “Dzintariņš” apmeklēja zobu higiēniste Aija Grundberga.

Lasīt vairāk

Novada bērndārznieki dodas ikgadējā ekskursijā

23.05.2018

Pāvilostas novada pirmsskolas izglītības iestādēm „Kastanītis” un „Dzintariņš” ir izveidojusies jauka tradīcija. Kad pienācis pavasaris un pavisam drīz sešgadīgie bērni svinēs Izlaidumu un atvadīsies no bērnudārza, mēs dodamies ekskursijā.

Lasīt vairāk

Sveic Pāvilostas novada izglītības iestāžu labākos skolēnus, sportistus un viņu skolotājus

18.05.2018

17. maijā Pāvilostas vidusskolas aktu zālē uz svinīgo pieņemšanu pie Pāvilostas novada domes priekšsēdētāja tika aicināti Pāvilostas novada izglītības iestāžu labākie skolēni, sportisti un viņu skolotāji.

Lasīt vairāk

Vērgalnieki piedalās skrējienā Belastokā

17.05.2018

Polijas lielākajā ziemeļu daļas pilsētā, Belostokā 13. maijā norisinājās sestais Pusmaratons pēc kārtas. Arī vērgalnieki Kalvis Alseika, Una Alseika un Markuss Gedmins piedalījās Belostokas pusmaratonā.

Lasīt vairāk

"Kastanīša" 6.gadnieki ciemojas Vērgales pamatskolā

16.05.2018

15. maijā  Vērgales  PII „Kastanītis”  6.gadnieku grupiņas „Saulīte” bērni devās uz Vērgales pamatskolu, lai satiktos ar savu nākamo skolotāju Sigitu Freimani.

Lasīt vairāk

"Kastanītī" stāsta par zobu higiēnu

16.05.2018

15. maijā  Vērgales PII „Kastanītis”  bērni tikās ar zobu  higiēnisti, kura runāja par veselīga uztura pamatprincipiem.

Lasīt vairāk

Dziesma kā ceļamaize - tikšanās ar dziedātāju

16.05.2018

12.maijā Vērgales kultūras namā notika literāri muzikāla pēcpusdiena, kurā bija iespēja tikties ar dziedātāju un dziesmu autori Anitu Ozolu. Māksliniece bija mērojusi tālu ceļu – no Limbažiem, lai tiktos ar klausītājiem Vērgalē. 

Lasīt vairāk
» 1 2