Trešdiena, 24.04.2024
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Vasaras sagaidīšanas pasākums Vērgalē

Vasaras sagaidīšanas pasākums Vērgalē

27.06.2018

    20. jūnija pievakarē Vērgales kultūras namā notika vasaras sagaidīšanas jeb Jāņu ielīgošanas pasākums.

    Pēc iedzīvotāju lūguma Vērgales kultūras nama amatierteātris atkārtoti izrādīja režisores Ineses Ceriņas iestudēto lugu “Klases salidojums”. Noskatīties šo lugu bija sanākuši gan tie, kas nevarēja to noskatīties pavasarī, gan tie, kas to jau bija redzējuši un skatītāju pilnajā zālē ar prieku to skatījās vēlreiz. Lugas beigās aktieri saņēma ziedus no skatītājiem, ar ozolu vainagiem tika sveikti abi amatierteātrī spēlējošie Jāņi – Jānis Aizstrauts un Jons Kalējs, bet ziedu pušķi saņēma klases audzinātāja Inese Ceriņa.

    Savukārt pēc izrādes ikviens tika aicināts pie bagātīgi uzklātā svētku galda, kuru sarūpēja skatītāji un aktieri, un varēja sākties siermaizīšu vakars pirms Jāņiem. Par muzikālu svētku noskaņu šajā vakarā rūpējās Nora un Ojārs. Ikviens varēja kārtīgi izdancoties un arī padziedāt līdzi.  Paldies visiem, kuri atrada laiku un iespēju pabūt kopā!

   Bet pašā Līgo vakarā, 23. jūnijā, Vērgales muižas laukumā ikviens varēja izlustēties jautros danču ritmos Līgo zaļumballē kopā ar Vērgales muzikantiem.

Vita Braže

 

Foto: V. Braže

 

« Atpakaļ