Sestdiena, 02.03.2024
Luīze, Laila, Lavīze

9.klases izlaidums Vērgalē

9.klases izlaidums Vērgalē

19.06.2018

     16.jūnija pēcpusdienā Vērgales kultūras namā notika Vērgales pamatskolas 9.klases izlaidums.

    Skanot mūzikai, zālē svinīgi tika ievesti absolventi un skolotāji. Pēc himnas nodziedāšanas sekoja Vērgales pamatskolas direktora Ginta Jurika uzruna, kurā viņš vispirms klātesošajiem atsauca atmiņā 1.septembra rītu pirms deviņiem gadiem, kad šie desmit jaunieši, kas šodien saņems apliecību par pamatizglītības iegūšanu, nedroši stāvēja uz skolas kāpnēm, lai uzsāktu skolas gaitas. Laiks aizritējis nemanot un nu jau no savas pirmās skolas jāatvadās, atskatoties gan uz skumjiem, gan priecīgiem mirkļiem, kuri piedzīvoti šeit, Vērgales pamatskolā.

    Šogad apliecību par pamatizglītības iegūšanu saņēma – Kristers APLOKS, Maira BRAŽE, Henrijs Adrians GĒGERSONS, Ieva JĒCE, Andris JĒCIS, Laura KURME, Haralds MUCENIEKS, Solveiga PĀVILA, Kate PELNĒNA un Paula PELNĒNA. Saņemot apliecību, klases audzinātāja Daina Magone īsi raksturoja katru absolventu, pastāstot par sasniegto skolas gados. Savukārt uz lielā ekrāna tika rādītas fotogrāfijas, kurās atainoti aizvadīto gadu notikumi. Absolventus sveica sākumskolas skolotāja un pirmā audzinātāja Iveta Vanaga un audzinātāja Daina Magone, arī Pāvilostas novada metodiķe izglītības un kultūras jomā Silvija Leja.

     Ar dziesmām “Kopā!”, “Kur dzīvo laime?” un “Mīļākās lietas” klātesošos priecēja Vērgales pamatskolas meiteņu ansamblis.

     Taču pats sirsnīgākais mirklis pasākuma laikā bija brīdis, kad, skanot dziesmai par mammu, audzinātāja aicināja absolventus sveikt savus vecākus ar ziediem un vēlreiz kā bērnībā iesēsties mammas klēpī un samīļot to.

    Noslēgumā absolventi nodziedāja Raimonda Paula dziesmu “Jaukā vasara”. Svētki turpinājās Vērgales pamatskolas atjaunotajā aktu zālē, kur absolventi nodejoja skolas valsi!

 

Vita Braže

 

Plašāku fotoreportāžu skatieties FOTOGALERIJĀ

 

Foto un video no absolventu personīgā arhīva

 

« Atpakaļ