Otrdiena, 21.03.2023
Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts

Pāvilostas novads piedalās tūrisma izstādē Viļņā

Pāvilostas novads piedalās tūrisma izstādē Viļņā

05.02.2018

     Janvāra pēdējā nedēļas nogalē, no 26. līdz 28. janvārim, Viļņā norisinājās starptautiskā tūrisma izstāde “ADVENTUR 2018”. Tā ir nozīmīgākā tikšanās vieta Baltijas jūras valstu tūrisma profesionāļiem, kur tiek dibināti kontakti, plānoti jauni tūrisma maršruti un stiprināta esošā sadarbība.

   Liepājas puses tūrisma piedāvājums šajā gadā tika prezentēts Liepājas stendā, kas tika veidots, jaunajā Liepājas identitātē.

  Pāvilostas novadu šajā gadā izstādē pārstāvēja Pāvilostas novada TIC vadītājas p.i.  Anta Lībiete, iepazīstinot ar interesantākajām apskates vietām un 2018. gada novada kultūras pasākumu plānu. Ūdenstūrisma cienītāji novērtēja Pāvilostas novada plašo piedāvājumu: izbraucienus ar zvejas kuģīti vai koka laivu jūrā, piedalīšanos burāšanas apmācībās, spēku izmēģināšanu laivošanā ar kanoe laivām vai jūras kajakiem, bet asāku izjūtu alkstošajiem – sērfošanas un veikborda priekus. Tāpat interesenti bija patīkami pārsteigti par plašo naktsmītņu piedāvājumu gan brīvdienu māju ziņā, gan kempingu pieejamība.

     Izstādē īpaši apmeklētāju uzmanība tika vērsta uz neatkātojamo mazpilsētas šarmu un piemērotību nesteidzīgai atpūtai ar bērniem. Jau tradicionāli lietuviešus vilināja garā jūras robeža, kūpinātas zivis un Akmeņraga bāka. Daudziem apmeklētājiem Pāvilosta bija liels atklājums un tika nodibināti kontakti ne tikai ar izstādes apmeklētājiem, bet arī žurnālistiem.

     Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) izstādes apmeklētājus iepazīstināja ar pilsētas un apkārtnes tūrisma piedāvājumu atpūtai dažādos gadalaikos, informēja par 2018. gada kultūras un sporta notikumiem, novadu tūrisma piedāvājumu, kultūrvēsturiskā un gastronomiskā tūrisma iespējām, sniedza ieteikumus aktīvās atpūtas cienītājiem un ģimenēm ar bērniem, kā arī prezentēja konferenču rīkošanas iespējas un atbildēja uz dažādiem praktiskas dabas jautājumiem, kas interesē potenciālos tūristus.

      Šajā gadā no 2-4. februārim Pāvilostas novada tūrisma piedāvājums tiks prezentēts Rīgā starptautiskajā tūrisma izstādē „Balttour 2018”, kurā Pāvilostas novads piedalīsies ar savu stendu. Tāpat Pāvilostas novada TIC dosies uz Latvijas etnogrāfisko brīvdabas muzeju, kur jūnijā sākumā būs lielais gadatirgus.

 

Pāvilostas novada TIC vadītājas p.i. Anta Lībiete

 

Foto: Inta Šņoriņa

 

« Atpakaļ