Pirmdiena, 15.04.2024
Gastons, Aelita

Pāvilostas amatierteātris piedalās skatē

Pāvilostas amatierteātris piedalās skatē

28.02.2018

    Pāvilostas pilsētas kultūras nama amatierteātris 24. februārī piedalījās XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI deju svētku amatierteātru iestudējumu skatē "Gada izrāde 2017", izrādot  Ā. Alunāna viencēlienu "Pašu audzināts”,  iegūstot 36 punktus un II pakāpes Diplomu.

     Mūsu iestudējumu vērtēja žūrija 4 cilvēku sastāvā: teātra kritiķi - Dita Jonīte un Atis Rozentāls, teātra zinātniece un kritiķe Līga Ulberte un skates organizatore, Latvijas nacionālā kultūras centra Amatierteātru mākslas eksperte Dace Vilne.

    Šogad ir Ā. Alunāna 150-tās jubilejas gads, tādēļ Dziesmu un deju svētku rīkotāji ieplānojuši Dziesmu un deju svētku laikā Vērmanes dārzā, Rīgā divas dienas skatītājus iepriecināt ar labākajām mūsu teātra tēva - Ā. Alunāna lugu izrādēm. Latvijas amatierteātru skate ir tikai pusē, tāpēc vēl nezinām vai arī mums būs  iespēja uzstāties galvaspilsētā.

     Paldies aktieru kolektīvam un kultūras nama darbiniekiem par ieguldīto darbu. Īpašs paldies mūsu kolektīva jaunajiem aktieriem, kuri ar prieku iesaistījās uzveduma tapšanā - Markusam Lazukinam, kuram tā bija debija amatierteātra sastāvā un Aivaram Brūklim no Jūrkalnes, kurš ar teātra spēlēšanu aizrāvies jau daudzu gadu garumā. Skatītāji atjaunoto izrādi “Pašu audzināts” varēs noskatīties pirmajās Lieldienās, 1.aprīlī plkst. 16.00, kad to izrādīsim kultūras namā.

    Esam pirmais kultūras nama pašdarbības kolektīvs, kurš šajā sezonā piedalījies skatē. Martā savu veikumu vērtētājiem atrādīs arī vidējās paaudzes deju kolektīvs “Mārsils” un aprīlī sieviešu koris “Sīga”. Lai veicas!

Amatierteātra režisore

MARITA HORNA

 

Foto no amatierteātra arhīva

 

« Atpakaļ