Svētdiena, 21.04.2024
Marģers, Anastasija

Raibā nedēļa Vērgales pamatskolā

Raibā nedēļa Vērgales pamatskolā

21.02.2018

     Laikā no 12. – 16.februārim Vērgales pamatskolā norisinājās Raibā nedēļa, kad gan skolēni, gan skolotāji tika aicināti tērpties savdabīgos tērpos, un aksesuāros, atbilstoši katras dienas tēmai.

    12.februāris – Nenopietnā diena. Šajā dienā skolā bija redzami, netradicionālos apģērbos tērpti skolēni un skolotāji. Arī interesantas un samērā neparastas frizūras un pārveidots izskats bija bieži sastopama parādība.

    13.februāris bija Pasaku un filmu varoņu diena, kad tērpos varēja atpazīt Zirnekļcilvēku, Mikipeli, Hiacinti no "Smalkā stila”, turku seriālu varoņus u.c.

    14.februāris – Sarkanā diena. Šajā dienā pārsvarā visi bija tērpušies sarkanos tērpos ar sarkaniem aksesuāriem. Šajā dienā skolā darbojās arī  Valentīndienas pasts, bet pēcpusdienā skolas aktu zālē notika Valentīndienas tirdziņš. Ikviens varēja iegādāties dažādus saldumus – cepumus, kēksiņus, kūciņas, popkornu u.c.

    Nākamā diena bija aksesuāru diena. Varēja novērot, ka vispopulārākie aksesuāri ir krelles, sprādzes, somiņas un saulesbrilles. Bet Raibās nedēļas noslēguma diena bija Retro diena. Šajā dienā pārsvarā dominēja senlaicīgs apģērbs. Katru dienu skolēni un skolotāji pulcējās skolas zālē, lai kopā nofotografētos.

 

Vita Braže

 

Foto: V. Braže

12.februāris – Nenopietnā diena.

13.februāris bija Pasaku un filmu varoņu diena.

14.februāris – Sarkanā diena.

15. februāris - aksesuāru diena.

Raibās nedēļas noslēguma diena - Retro diena.

 

« Atpakaļ