Svētdiena, 21.04.2024
Marģers, Anastasija

Pasākumiem bagātais decembris Vērgales PII ,,Kastanītis’’.

Pasākumiem bagātais decembris Vērgales PII ,,Kastanītis’’.

30.01.2019

         Gada nogale mūsu iestādē pavadīta ar sirsnīgiem un  jaukiem  pasākumiem ,kas priecēja gan mazus, gan lielus.

        Adventa laiks sākās ar profesiju dienu 6 gadīgo bērnu grupā "Pūcītes’’, kur par savu vaļas prieku – hloristiku stāstīja Gustava mamma. Bērni mācījās gatavot Adventa  vainagu uzzinot arī daudz jauna par šiem svētkiem.

      Pamazām gatavošanās svētkiem notika arvien rosīgāk – gaiss smaržoja pēc pašu ceptām piparkūkām, tika meistaroti apsveikumi, tapa priekšnesumi un rotājumi. Tos darināja ne tikai bērni, bet arī vecāki, kas velējās, varēja apgūt prasmi gatavot Ziemassvētku rotājumus- puzurus – par to parūpējās Riharda omīte, kurai puzuru gatavošana ir vaļasprieks.

       Jo tuvāk nāca Ziemassvētki, jo lielāki brīnumi notika! Vakaros, mazā krēsliņā pa logiem varēja vērot cik rosīgi palikusi arī rūķi,  tos bieži varēja manīt un pat satikt bērnudārza laukumiņā.

     Tie rūķojās - pikojās, dauzījās, dejoja, rotāja eglītes, slēpa saldumus, kurus atrast varēja ejot tikai pa rūķu pēdām!

     Pašus mazākos - "Lācēnus” un vislielākos – 6 gadīgos "Kastanīšus”  Ziemassvētku vecītis apciemoja bērnudarzā.  Bet pārējie - grupas "Zaķēni” un "Saulītes” devās uz pašu Rūķupi pie Ziemassvētku vecīša ciemos – kustīgi un lustīgi darbojoties tika saņemtas arī kārotās saldumtūtes.

 

Vērgales pag. PII "Kastanītis”

vadītāja L.Ernstsone

 

Ziemassvētku pasākums grupā "Kastanīši"

Ziemassvētku pasākums grupā "Lācēni"

GRUPU  "ZAĶĒNI” UN "SAULĪTES’’ ZIEMASSVĒTKI ZIEMUPES "RŪĶUPĒ"

 

 

« Atpakaļ