Piektdiena, 01.03.2024
Ilgvars, Ivars

Notiek ikgadējais senioru atpūtas vakars

Notiek ikgadējais senioru atpūtas vakars

29.11.2016
    Pāvilostas pilsētas kultūras namā oktobra mēneša izskaņā notika ikgadējais atpūtas vakars senioriem „Kamēr varam, tikmēr darām!”. Pasākums iesākās ar Pāvilostas pensionāru apvienības "Varavīksne" vadītājas Maijas Arājas sveicieni klātesošajiem, kā arī Pāvilostas novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons uzrunāja zālē esošos novada seniorus un viesus. Arī šogad vakaru vadīja un par pozitīvu atmosfēru parūpējās kolektīvs "Ar skatu nākotnē".
    Kā ik gadu uz senioru atpūtas vakaru tiek aicināti un mīļi gaidīti ilgadējie draugi no Virgas un Vērgales, bet šogad pirmo reizi, bet notiekti ne pēdējo, pasākumā piedalījās arī Pāvilostas novada sadraudzības pašvaldības Lietuvā Neringas pašvaldības seniori. Viņu ciemošanās Pāvilostā bija atbildes vizīte pēc Pāvilostas senioru viesošanās Nidā Starptautiskajā senioru dienā 1. oktobrī. Neringas pašvaldības senioriem nākamā dienā pēc atpūtas vakara nelielā ekskursijā tika izrādīta Pāvilostas pilsēta un Pāvilostas pensionāru apvienības telpas, kā arī tika pastāstīts par Pāvilostas senioru darbību un aktivitātēm pilsētā. Tikšanās reizē tika nodibināti vēl ciešāki kontakti starp senioru apvienībām, kas nākotnē ļaus sadarboties jau kopīgos projektos un aktivitātēs.
    Ar skaistiem ziediem un mīļiem vārdiem pasākumā tika sveikti arī jubilāri. Skaisto 85. jubileju šogad atzīmē Haralds Lukševics, 75. dzīves gājuma gadadienu svin Marta Rolmane un Augusts Jaunbērzs, bet apaļi 70 šogad paliek Futinijai Zanbergai. Savukārt 50 gadu Zelta kāzu jubileju atzīmēja Aivars un Mudīte Gāliņi.
    Pasākuma turpinājumā ikviens klātesošais tika aicināts uz raitu deju soli ballē, ko spēlēja grupa no Liepājas "Duets".
 
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
 
Foto: V. Ģēģere
 
Haralds Lukševics ar sievu Ritu
Skaistā jubilejā sveic Martu Rolmani
Neringas pašvaldības seniori viesojas Pāvilostas pesionāru apvienības "Varavīksne" telpās
  

« Atpakaļ