Ceturtdiena, 25.07.2024
Jēkabs, Žaklīna

Saada zeķītes bērniem bāreņiem

Saada zeķītes bērniem bāreņiem

24.11.2016
    Gada nogalē un tuvojoties decembra mēnesim, kad svinam mīlestības, labestības un Kristus bērniņa dzimšanas brīdi, vairāk kā jebkad vēlamiesdāvāt sirdssitumu, labus vārdus un palīdzēt saviem līdzcilvēkiem.
    Tā Pāvilostas rokdarbu pulciņš "Spundiņš" atsaucās aicinājumam palīdzēt Liepājas bērnunama bāreņiem ar īpašām vajadzībām, ar mīlestību uzadot 70 pāru siltu zeķīšu un 4 mazbērnu čībiņas. Rokdarbu pulciņa dalībnieču vidū ir arī tādas rokdarbnieces, kas saadīja astoņus un pat vairāk pāru zeķu.
    Krāsainas un siltas zeķītes bērniem saadīja 18 pulciņa rokdarbnieces - Biruta Jemberga, Irma Stumbre, Velta Citskovska, Vizma Ģēģere, Vija Bolgova, Ausma Stankēviča, Valija Vīgante, Futinija Zanberga, Austra Vagotiņa, Valija Pētermane, Indra Diķe, Maija Arāja, Ausma Žukova, Silva Klaka, Melita Špickopfa, Rūta Bridāne, Mirdza Jansone un Tabita Rasiņa. Pulciņa vadītāja - Valija Vīgante.
    Pirmdienas rītā, 21. novembrī, zeķītes akurāti saliktas dāvanu maisā, aizceļoja uz Liepāju, lai ātrāk tiktu vilktas un sildītu bērnu pēdiņas.
 
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
 
Foto: M. Kurčanova
 
 
« Atpakaļ