Sestdiena, 13.07.2024
Margarita, Margrieta

Satiekas novada tūrisma uzņēmēji

Satiekas novada tūrisma uzņēmēji

24.11.2016
     Ik gadu, noslēdzoties aktīvajai tūrisma sezonai Pāvilostas novadā, Pāvilostas novada tūrisma informācijas centrs organizē Pāvilostas novada tūrisma uzņēmēju sanāksmi. Šogad sanāksme notika darba nedēļas vidū, 16. novembrī, pašvaldības semināru zālē pulcējot turpat 30 cilvēku.
     Sarunu par un ap tūrismu novadā iesāka Pāvilostas novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons, klātesošajiem pastāstot par īstenotajiem un procesā esošajiem projektiem, par citām pašvaldības aktualitātēm un nākotnes redzējumu. Nedaudz tika ieskicēti arī nākamā gada plānotie kultūras pasākumi un citas tūrisma aktivitātes. Sarunā ar domes priekšsēdētāju izvērsās diskusija par daudziem tūrisma uzņēmējiem interesējušies jautājumiem, tika meklēti labākie risinājumi un uzklausīti ierosinājumi.
     Sanāksmi turpināja LRTIB mārketinga speciāliste Sintija Pusaudze, informējot par Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja mārketinga aktivitātēm un plānotajiem darbiem nākamajā sezonā, kā arī izklāstot plānoto tūrisma izstāžu grafiku un pastāstot par statistikas datiem.
      Savukārt Pāvilostas novada TIC vadītāja Mairita Tumpele ar klātesošajiem tūrisma uzņēmējiem vēlējās pārrunāt saimnieciskos un tūrisma organizatoriskos dabas jautājumus, kas atvieglotu tūristu plūsmu novadā un viesu uzņemšanu naktsmītnēs un atpūtas zonās, kā arī tika runāts par statistikas datiem, plānotajām mārketinga aktivitātēm nākamgad un jauno tūrisma bukletu.
      Sanāksme noslēdzās ar jautājumiem no tūrisma uzņēmēju puses un diskusijām, lai pirms jaunās tūrisma sezonas sākuma nākamā gada pavasarī gan Pāvilostas novad apašvaldība, gan tūrisam centrs un tūrisma uzņēmēji būtu gatavi viesu uzņemšanai un varētu piedāvāt ko jaunu un interesantu.
      Plašāku izklāstu no sanāksmes lasiet SĒDES PROTOKOLĀ.
 
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
 
Foto: M. Kurčanova
 
 
« Atpakaļ