Sestdiena, 13.07.2024
Margarita, Margrieta

Vidusskolā atzīmē Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu

Vidusskolā atzīmē Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu

23.11.2016
    17. novembrī pēc trešās mācību stundas visi Pāvilostas vidusskolas skolēni pulcējās aktu zālē uz svinīgo līniju, kas veltīta Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienai. Pasākums tika atklāts ar karoga ienešanu zālē un Latvijas himnas nodziedāšanu un 4.klases skolēnu sagatavoto dzeju par dzimto zemi Latviju. 
      Skolas direktore Ingūna Griškēviča sveica visus šajos lielajos un svarīgajos mums svētkos, atgādinot par mums svarīgajām dzīves vērtībām, pret kurām dažreiz izturamies nevērīgi. Turpinājumā skolotājām Ārijai Paipai, Dacei Bunkai un Agritai Valkašai tika pasniegtas pateicības par ieguldīto darbu valstiski svarīgāko dienu sagatavošanā un realizēšanā. Arī skolēnu līdzpārvaldes vadītāja Annija Ansone pasniedza diplomus skolēniem, kas Mārtiņdienas gadatirgū bija spējuši radoši pasniegt savu preci.
   Turpinājumā 5.-12.klašu skolēni gatavojās viktorīnai par Latviju, kuru atklāja ar Loretas Kraftas sacerējumu „Mana vēstule Latvijai”. Viktorīnu sagatavoja un vadīja 10. klases audzēkņi skolotājas Ārijas Paipas vadībā. Jautājumi un uzdevumi bija daudzveidīgi, noteiktā laikā bija jāpaspēj salikt puzles, kā arī jāatpazīst atskaņotais skaņdarbs. Skolēni ar aizrautību un ar lielu sāncensības garu steidza pildīt sagatavotos darbus. Uzvarēja draudzība!
 
Rakstu sagatavoja Marita Rolmane
 
Foto: Ramona Tīna  Rolmane
 

 

« Atpakaļ