Sestdiena, 13.07.2024
Margarita, Margrieta

Novembris

Vērgales skolēni apskata medību trofejas

05.12.2016

No 28. novembra Vērgales kultūras namā ir apskatāma Vērgales mednieku biedrības medību trofeju izstāde. Izstādē var aplūkot ne vien ragus, bet arī mežacūku ilkņus, lapsu, lūšu un vilku ādas. Vislielākā interese par izstādi bija Vērgales pamatskolas skolēniem, kuri ar skolotājiem visas dienas garumā devās to aplūkot.

Lasīt vairāk

Drošība vienmēr un visur!

02.12.2016

30. novembrī Vērgales bērnudārzā „Kastanītis” viesojās Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvji, kuri mūsu audzēkņiem stāstīja par  ugunsdzēsēja  profesiju, par to, kas ietilpst ugunsdzēsēju pienākumos, par drošību uz ledus un par  to, kas jāievēro  Ziemassvētkos, lai  neizceltos  ugunsgrēks.

Lasīt vairāk

Humānās palīdzības akcija “Zvaigzne Austrumos”

02.12.2016

Jau trešo gadu Latvijā, Igaunijā un Lietuvā norit humānas palīdzības akcija “Zvaigzne Austrumos”. Šogad tās mērķis ir līdz 5.decembrim savākt 6000 kurpju kastes ar dāvanām sīriešu, irākiešu un sudāniešu bērniem, kas šobrīd patvērumu atraduši Jordānijā un Ēģiptē.

Lasīt vairāk

Vērgales pamatskolā top Adventes vainagi

02.12.2016

24.novembrī Vērgales pamatskolā notika vecāku sapulce. Pēc tās vecāki varēja individuāli aprunāties ar skolotājiem par vecākiem interesējošiem jautājumiem. Savukārt pēc informatīvās daļas visi vecāki pa klasēm tika aicināti veidot Adventes vainagu.

Lasīt vairāk

Radošās darbnīcas „Domā. Raksti. Zīmē”

30.11.2016

25. un 28. novembrī Pāvilostas „Jauniešu istabā” norisinājās Radošas aktivitātes „Domā. Raksti. Zīmē” jeb Creative workshops „Think. Write. Draw.”. Aktivitātes norisinājās angļu valodā.

Lasīt vairāk

Pirmo reizi Pāvilostā notiek Bāreņu svētdienas dievkalpojums

29.11.2016

Atsaucoties LKAB aicinājumam, šā gada 6. novembrī Pāvilostas baptistu draudzē notika ekumēnisks dievkalpojums veltīts Bāreņu svētdienai. Šī  gada Bāreņu svētdienas moto bija "Neviens bārenis lai netiek apspiests..."(2.Mozus 22:21).

Lasīt vairāk

Jauniešu deju soļi pierībina Pāvilostu

29.11.2016

Tradicionāli Pāvilostas pilsētas kultūras namā novembris noslēdzas ar daudzu soļu dipināšanu pa skatuves dēļiem, kad priecīgas, mūzikas ritmā un vienā solī pulsējošas sirdis satikās jauniešu tautisko deju kolektīvu sadancošanās koncertā "Deju spēles vējā".

Lasīt vairāk

Novada mednieku balle notiek Vērgalē

29.11.2016

2015. gada oktobra mēnesī Pāvilostas novadā jaunu tradīciju aizsāka mednieku biedrība "Saka", Pāvilostas pilsētas kultūras namā organizējot mednieku balli. Šogad tradīciju turpināja Vērgales mednieku biedrība, 26. novembra rīta pusē Vērgales medību iecirknī rīkojot Pāvilostas novada mednieku kolektīvās medības, bet vakarpusē aicinot visus medniekus uz svētku balli un medību trofeju iztsādi turpat Vērgales kultūras namā.

Lasīt vairāk

Notiek ikgadējais senioru atpūtas vakars

29.11.2016

Pāvilostas pilsētas kultūras namā oktobra mēneša izskaņā notika ikgadējais atpūtas vakars senioriem „Kamēr varam, tikmēr darām!”.

Lasīt vairāk

Radošā darbnīca Pāvilostas bibliotēkā

28.11.2016

Ziemassvētku laiks pavisam, pavisam tuvu un, lai radītu svētku noskaņu, 24. novembrī bibliotēkā bija iespēja radoši izpausties, izveidojot savu adventes vainagu.

Lasīt vairāk

Saada zeķītes bērniem bāreņiem

24.11.2016
Gada nogalē un tuvojoties decembra mēnesim, kad svinam mīlestības, labestības un Kristus bērniņa dzimšanas brīdi, vairāk kā jebkad vēlamies dāvāt sirdssitumu, labus vārdus un palīdzēt saviem līdzcilvēkiem. Tā Pāvilostas rokdarbu pulciņš "Spundiņš" atsaucās aicinājumam palīdzēt Liepājas bērnunama bāreņiem ar īpašām vajadzībām, ar mīlestību uzadot 70 pāru siltu zeķīšu un 4 mazbērnu čībiņas.
Lasīt vairāk

Pāvilostas novadā atzīmē Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu

24.11.2016

Vēl pavisam nedaudz palicis līdz Latvijas valsts simtgadei, bet jau šogad Pāvilostas novada kultūras iestādēs atzīmēja Latvijas Republikas 98. proklamēšanas gadadienu.

Lasīt vairāk

Vidusskolā atzīmē Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu

23.11.2016

17. novembrī pēc trešās mācību stundas visi Pāvilostas vidusskolas skolēni pulcējās aktu zālē uz svinīgo līniju, kas veltīta Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienai.

Lasīt vairāk

Satiekas novada tūrisma uzņēmēji

24.11.2016

Ik gadu, noslēdzoties aktīvajai tūrisma sezonai Pāvilostas novadā, Pāvilostas novada tūrisma informācijas centrs organizē Pāvilostas novada tūrisma uzņēmēju sanāksmi. Šogad sanāksme notika darba nedēļas vidū, 16. novembrī, pašvaldības semināru zālē pulcējot turpat 30 cilvēku.

Lasīt vairāk

Vērgales pamatskolā īsteno projektu

23.11.2016

Šoruden Vērgales pamatskolā tika realizēts projekts “Āra spēles Vērgales pamatskolas skolēniem”.

Lasīt vairāk

Ziemeļvalstu bibliotēkas nedēļa Vērgales bibliotēkā

23.11.2016

No 14. līdz 17. novembrim Vērgales bibliotēkā norisinājās Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļa, kuras laikā notika Rītausmas lasījumi.

Lasīt vairāk

Vērgales pamatskolā atzīmē Latvijas dzimšanas dienu!

23.11.2016

Valsts svētku priekšvakarā, 16.novembrī Vērgales pamatskolas 2.- 4.klašu skolēniem notika konkurss „Ko tu zini par Latviju?”. Savukārt 17.novembrī skolas aktu zālē Vērgales pamatskolas skolēni un skolotāji pulcējās uz svinīgo pasākumu, veltītu Latvijas Republikas 98 dzimšanas dienai.

Lasīt vairāk

Saraiķos svin svētkus Latvijai!

23.11.2016

18.novembra vakarā Saraiķu bibliotēka gaidīja savus lasītājus, lai kopīgi atzīmētu Latvijas dzimšanas dienu un vienotos kopīgā valsts himnas dziedāšanā.

Lasīt vairāk

Vērgales bērnudārzs „Kastanītis” svin Latvijas 98. dzimšanas dienu

23.11.2016

17. novembra rītā visi skaisti saposušies svinējām Latvijas 98. dzimšanas dienu. Kopā ar  mums to svinēja putniņš,  kurš vēl nebija paspējis  doties uz siltajām zemēm. Bērni putniņam mācīja rotaļas, bet savai Latvijai  dāvināja skaistas dziesmas un dejas. 

Lasīt vairāk

Tikšanās muzejā – svinam Latvijas dzimšanas dienu!

23.11.2016

Mēs, 4. klases skolēni un skolotāja Agrita Valkaša, tuvojoties 18. novembrim, devāmies uz muzeju. Kā sveicienu bijām sagatavojuši dzejoļus un latviešu rakstu zīmju dekorus.

Lasīt vairāk
» 1 2