Pirmdiena, 14.06.2021
Saiva, Santis, Sentis, Tija, Saivis

Sadraudzības basketbola spēle starp Pāvilostas novadu un Smilteni.

Sadraudzības basketbola spēle starp Pāvilostas novadu un Smilteni.

21.03.2016
    Izmantojot pārtraukumus basketbola čempionātos, 12. martā  Pāvilostas novada basketbola komanda devās uz Smilteni, kur bija norunāta draudzības spēle basketbolā starp Pāvilostas novadu un Smilteni.
     Pāvilostas novadam un Smiltenes pilsētai vairāku gadu garumā izveidojusies laba draudzība un sadraudzējušies ir dažādi kolektīvi, tomēr sportistiem šāda tikšanās vēl nebija bijusi. Garajā ceļā uz Smilteni devās septiņi basketbolisti - Dzintars Semenkovs, Lauris Pirktiņš, Edgars Sils, Kristaps Kabiņeckis, Kristaps Jegoruškins, Edgars Sviklis, Kaspars Tiškus un Pāvilostas novada vadība – domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons un pašvaldības izpilddirektors Alfrēds Magone. Savukārt Smiltenes basketbola komandu pārstāvēja - Matīss Mežulis, Mārtiņš Kanders, Artis Joksts, Māris Millers, Normunds Pauliņš, Mikus Bisenieks, Kristaps Vergins, Aleksis Eduards Brālītis, Armīns Ozoliņš, Uldis Slapjums. Smiltenes sportistus aktīvi atbalstīja komandas treneris un Smiltenes Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktors Ivars Joksts, Sporta centra direktors Guntars Markss, Smiltenes domes priekšsēdētājs Gints Kukainis un bijušais Smiltenes mērs, 12. Saeimas deputāts - Ainārs Mežulis.
     Spēles sākums labāks padevās Smiltenes basketbolistiem, kuri spēles iesākumā izvirzījās nelielā vadībā ar plus 8 punktiem. Garais ceļš Pāvilostas novada komandai bija atstājis noguruma pazīmes un bija nepieciešams ilgāks laiks, lai pierastu pie Smiltenes sporta zāles basketbola groziem. Otrajā ceturtdaļā Pāvilostas noavda basketbola komanda iejutās jaunajā vietā, un pēc pirmā puslaika  tikai vairs ar divu punktu pārsvaru uzvarēja mājinieki. Trešajā ceturtdaļā, pateicoties pāris ātrajiem uzbrukumiem un trīspunktniekiem, vadību pārņēma viesi no Pāvilostas novada. Visu  ceturto ceturtdaļu vadībā atradās Pāvilostas novada basketbolisti un nosargāja pārsvaru līdz pat spēles beigām, tā šajā sadraudzības spēlē gūstot uzvaru pār Smiltenes basketbolistiem. Pāvilostas novada komandā rezultatīvākie spēlētāji bija Edgars Sviklis un Lauris Pirktiņš. Kā jau sadraudzības spēlē, basketbola spēle noritēja labā noskaņojumā bez nekādiem asumiem.
     Pēc spēles abas komandas ieturēja kopīgas vakariņas ar sarunām par sportu un basketbolu. Tika iegūti jauni draugi un norunāta revanša spēle, kura notiks 6. maijā Vērgalē.
 
Vērgales sporta nama vadītājs Dzintars Semenkovs
 
Foto: Agnis Melderis
 
 
 

 

« Atpakaļ