Pirmdiena, 14.06.2021
Saiva, Santis, Sentis, Tija, Saivis

Vērgales Sniegpulkstenītis jau 22.reizi!

Vērgales Sniegpulkstenītis jau 22.reizi!

14.03.2016
Vienalga – zied vai snieg –
kāds vienmēr dzied…
 
    11.marta pievakarē Vērgales kultūras namā jau 22.reizi uzziedēja Vērgales Sniegpulkstenītis. Šis, vienmēr ļoti gaidītais un apmeklētais pasākums vienkopus pulcēja ne vien Vērgales pagasta iedzīvotājus, bet arī tuvākus un tālākus ciemiņus no Pāvilostas, Tārgales, Liepājas un Rīgas.
     Ar savu klātbūtni šoreiz pasākumu pagodināja arī Vērgales pamatskolas krusttēvs Māris Gulbis ar savu meitu Līvu, kura arī piedalījās koncertā ar diviem priekšnesumiem. Koncertā tika izpildītas ļoti dažādas dziesmas - sākot ar tautasdziesmām, beidzot ar šlāgeriem, turpat līdzās arī sen zināmas un mīļas estrādes dziesmas un tādas, kuras varbūt dzirdējām pirmo reizi. Bet tā kā šis gads ir maestro Raimonda Paula jubilejas gads, tad arī šis dziesmu vakars daļēji tika veltīts mūsu izcilajam komponistam un vairakkārt izskanēja tieši viņa dziesmas – “Kāpēc man dziedāt svešu dziesmu”, “Rasa”, “Kapteinis Reinis”, “Tā es tevi mīlēšu”, “Anniņa vanniņā”, “Vilks ar aitiņu” u.c.
    No Pāvilostas šoreiz skatītājus priecēja Pāvilostas vidusskolas 1. – 2.klašu un 5. – 7.klašu ansambļi, kā arī Pāvilostas pilsētas k/n ansamblis “Burbulīši”. Arī šogad uz Vērgales Sniegpulkstenīti bija atbraukusi Tārgales popgrupa “Jautrā varavīksne”. Bet vērgalnieces Rūtas Klāsēnas izpildītā dziesma “Veltījums” izskanēja par godu Dzidrai Ezermalei, kura savulaik Vērgales pamatskolai uzdāvināja mūzikas instrumentus.
    Vakaru vadīja Vērgales pamatskolas skolēni – Alise Šēna, Anna Rita Kurme, Henrijs Adrians Gēgersons un Ralfs Klāsēns. Savukārt dalībniekus sagatavoja un muzikālos pavadījumus spēlēja – Dace Bunka, Līvija Jansone, Marita Kalēja, Margita Kronberga, Nora Kurme, Arvis Kurmis, Aija Gertsone un Andra Šeidlere.
      Vakara noslēgumā Vērgales kultūras namā bija dejas kopā ar Arvi Kurmi.
 
Vita Braže
 
Foto un video: V. Braže
 
Plašāku fotoreportāžu skatieties FOTOGALERIJĀ
 
 
 

 

« Atpakaļ