Sestdiena, 19.06.2021
Nils, Viktors

Ģimeņu vakars Ziemupē

Ģimeņu vakars Ziemupē

14.03.2016
  12.martā Ziemupe tautas namā jau 34.reizi norisinājās Ģimeņu vakars "Pie ģimenes pavarda". Arī šoreiz tas kopā pulcēja 14 ģimenes ar dažādu kopā nodzīvotu gadu skaitu.
     Šajā vakarā sveces lielajā svečturī tika aicināti iedegt Gunta un Jānis LIMBERGI, kuri kopā nodzīvojuši jau 30 gadus. Īpašs prieks bija par to, ka ar viņiem kopā šajā vakarā bija arī meita Sanita un dēls Ivars ar savām ģimenēm! Vēl tika suminātas gaviļnieku ģimenes - Ramona un Gatis 15 gadus kopā, Kristīne un Māris BLŪMI - 15 gadus kopā, Aksana un Andis BLŪMI - 15 gadus kopā un Inese un Raitis - 10 gadus kopā. Vēl ar prieku jāatzīmē, ka Skaidrīte un Edgars BLŪMI ir apmeklējuši visus 34 ģimeņu vakarus Ziemupē, katru gadu, neizlaižot nevienu! Katra ģimene saņēma ziedus, bet jubilāru ģimenes arī dāvaniņu - foto rāmīti. Visiem pieciem pārim tika veltīts īpašais goda valsis.
     Jau otro gadu par vakara muzikālo noformējumu rūpējās grupa “Veldze” no Saldus. Vakara gaitā deju konkursā pie mums ciemojās Rozamunde, kura līdzēja izvērtēt pāru dejotprasmi.
    Citā aktivitātē kāds pāris iekāroja kaimiņgaldiņa kūku, kādiem nācās lekt polku, kādam dejot ar sievu kukuragā, bet kādiem pietupienā pēkšķināt apkārt zālei. Kā katru gadu, arī šogad pāri apmainījās dāvaniņām un jaukiem vēlējumiem. Pusnakts kliņģera sveces un tā dalīšana tika uzticēts jubilāru pārim Jānim un Guntai un viņu bērnu Sanitas un Ivara ģimenēm (visjaunākajiem pāriem).
 
Kamēr ar mīlas svelmi saule staros
No siltām ligzdām dzīvi putni skries
Un šūpuļi caur mūžiem šūposies.
 
    Šie Mirdzas Ķempes vārdi ir Ziemupes ģimeņu vakara vadmotīvs. Uz tikšanos nākošā gada 11.martā, kad tie izskanēs jau 35.reizi.
 
Vita Braže un Daina Vītola
 
Foto: V. Braže, A. Vītola
 
Plašāku fotoreportāžu skatieties FOTOGALERIJĀ
 
Gunta un Jānis LIMBERGI, kuri kopā nodzīvojuši jau 30 gadus
 
 
 
 
« Atpakaļ