Sestdiena, 19.06.2021
Nils, Viktors

KLAVIERU DUETU KONKURSS NĪCĀ

KLAVIERU DUETU KONKURSS NĪCĀ

30.03.2016
   23. martā Nīcas kultūras nama Baltajā zālē notika Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu audzēkņu klavieru duetu un mazo kameransambļu konkurss – festivāls.
   Konkurss ir liels pārbaudījums visiem šīs nozares speciālistiem, sevišķi mazo skolu pedagogiem. Profesionālās ievirzes skolu pedagogi ir tie, kuri ieinteresē audzēkņus apgūt klavieru spēli un liek pamatu katra audzēkņa spēju attīstībai un muzikālo iemaņu pilnveidošanai. Konkursā piedalījās audzēkņi no Grobiņas, Ikšķiles, Nīcas, Durbes, Amatas, Engures, Lielvārdes, Rojas, Baldones, Ķekavas, Salaspils un Pāvilostas Mūzikas skolām, kopā 16 klavieru dueti. Vēlot izdošanos un veiksmi, konkursantus uzrunāja Nīcas novada domes priekšsēdētājs Agris Petermanis.
    Man ir liels prieks par mūsu skolas audzēkņu sniegumiem – par Valta Entonija Drišļjuka un Petras Perellas Griškēvičas duetu, kuram kompetentā žūrija piešķīra 2.vietu un par Sanijas Brēdiķes un Elīnas Miltiņas iegūto 3.vietu. Šo sasniegumu pamatā pedagoģes Anitas Ceras un mans -  Ingas Šnores neatlaidīgais, uz muzikālu izpildījumu virzītais ikdienas darbs un, protams, arī papildus veiktais darbs.
   Gribu pateikties audzēkņu ģimenēm par līdzatbildību un uzsvert, ka šie panākumi ir audzēkņu, viņa vecāku un pedagogu kopējās sadarbības rezultāts.
    Lai pēc konkursa atmiņā paliek piedalīšanās un sadraudzības prieks un vēlme atkal piedalīties!
                                                                                                                       
Inga Šnore
 
Foto: I. Šnore
 
Valts Entonijs Drišļjuks un Petra Perella Griškēviča spēlē klavieru duetu
Elīna Miltiņa, Sanija Brēdiķe ar skolotāju Anitu Ceru
 
 

 

« Atpakaļ