Otrdiena, 15.06.2021
Vilija, Vits, žermēna, Baņuta

Aizvadīta Talsu Jauniešu diena „Uz starta”

Aizvadīta Talsu Jauniešu diena „Uz starta”

21.03.2016
    Sestdien, 19. martā,  23 Pāvilostas novada jaunieši piedalījās Talsu Bērnu un Jauniešu centra un apvienības „TasEs” organizētajā Talsu Jauniešu dienā, kura tika organizēta jau 11. reizi. Kopskaitā Jauniešu dienā piedalījās 23 jauniešu organizācijas.
   Šogad pasākuma tēma bija olimpiskās sporta disciplīnas. Pirms došanās uz Talsiem, tika organizētas tikšanās gan Pāvilostā, gan Vērgalē, lai izpildītu visus komandu mājasdarbus un sagatavotos komandu priekšnesumiem. Pāvilostas novadu pārstāvēja trīs komandas- „Pogainie izpletņlēcēji”, „Ekoloģiskie slēpotāji” un „Lauku sētas karsējas” (komandu tēmas tika izlozētas marta sākumā).
    Jauniešu diena iesākās ar Jauniešu organizāciju dižparādi, kuras laikā katra Jauniešu dienas dalībnieku komanda uz lielās skatuves prezentēja savu mājās sagatavoto priekšnesumu. Pēc priekšnesumu prezentēšanas sekoja Olimpiskās Jauniešu spēles- iesildīšanās ar Zumbas guru Talsos - Ingusu Stauģi, pārbaudījumi komandām Olimpisko spēļu disciplīnās, komandu sadraudzības aktivitātes, kam sekoja neliela atpūtas pauze, lai iestiprinātos pasākuma noslēguma daļai.
     Noslēgumā tika daudzināti pasākuma dalībnieki un veiksmīgākās komandas. Pēc apbalvošanas ceremonijas notika jauno vokālistu koncerts „Nots”, grupas „Laika suns” koncerts, bet pasākumu noslēdza ballīte kopā ar DJ Tomu Grēviņu.
    Paldies visiem jauniešiem, kuri piedalījās pasākumā! Paldies Vērgales pamatskolas direktora vietniecei Andai Blūmanei un Vērgales kultūras nama vadītājai Velgai Freimanei! Vislielākais paldies mūsu šoferītim Edgaram Kuplajam par pacietību un drošo braucienu!
 
Pāvilostas novada Jauniešu lietu speciāliste
Sintija Spriņģe
 
 
 

 

« Atpakaļ