Svētdiena, 21.07.2024
Meldra, Meldris, Melisa

Marts

Mākslas skolas audzēkņi piedalās keramikas konkursā Grobiņā

30.03.2016

  11. martā Grobiņas Mūzikas un mākslas skolā norisinājās keramikas konkurss ar nosaukumu "Variācijas par tēmu - trauki".

Lasīt vairāk

LIELDIENU PASĀKUMI NOVADĀ

30.03.2016

Šogad, lai gan neierasti agri iekritis Lieldienu svinēšanas brīdis, laiks bija kā radīts, lai ļautos Lieldienu svinēšanai. Saulīte lutināja, vējš mazliet bija pierimis un daba tā vien aicināja doties garās pastaigās vai vienkārši uzkavēties ilgāk laukā pie dabas.

Lasīt vairāk

Ērģeļu skaņas Vērgalē

30.03.2016

Lai turpinātu skanēt ērģeļu bazūnes, pirmo reizi pēc ilgiem gadiem 26. martā Vērgales evaņģēliski luteriskajā baznīcā izskanēja Pāvilostas Mūzikas skolas audzēkņu mazais ērģeļmūzikas koncerts “Klusās sestdienas noskaņā”.

Lasīt vairāk

Novadā piemin represijās cietušos

30.03.2016

25.marts - Komunistiskā terora upuru piemiņas diena, kad visā Latvijā pieminam padomju represijās cietušos.

Lasīt vairāk

Lieldienu prieki “Dzintariņā”

30.03.2016

Pāvilostas pirmsskolas izglītības iestādē “Dzintariņš” bērni pa Lieldienām ēda trīs dažādas olas: vienu – vistas, vienu – paipalas, vienu – šokolādes. Kā tu domā, kura bija visgardākā? …

Lasīt vairāk

Lieldienas Vērgales PII „Kastanītis”

30.03.2016

Vērgales  bērnudārza „Kastanītis”  bērni Lieldienas  sāka  iešūpot  jau ceturtdienā. Un tas  bija  savādāk  kā  citus  gadus. Šogad  katra  grupiņa  pārvērtās  par  Zaķa  staciju, kurā  notika interesantas  lietas - stafetes,  bumbu kaujas, zīmēšana, līmēšana, rotaļas. Katrā stacijā  sava  nodarbe.  Bet  bērni  sadevušies  „vilcieniņā”  apciemoja visas  stacijas  un  pildīja  Lieldienu zaķu  un  Lieldienu vistas  uzdevumus.

Lasīt vairāk

KLAVIERU DUETU KONKURSS NĪCĀ

30.03.2016

  23. martā Nīcas kultūras nama Baltajā zālē notika Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu audzēkņu klavieru duetu un mazo kameransambļu konkurss – festivāls.

Lasīt vairāk

Tiek plānoti jauni sociālie pakalpojumi un atbalsta iespējas Kurzemē

23.03.2016

Kopš pagājušā gada nogales Latvijā ir uzsākts deinstitucionalizācijas (DI) process ar mērķi ilgtermiņā radīt tādu sociālo pakalpojumu un atbalsta sistēmu, kas sniedz sabiedrībā balstītus pakalpojumus un maksimāli samazina ilgstošas aprūpes iestādēs esošo personu skaitu. DI Kurzemē tiek īstenots ar ESF līdzfinansējuma palīdzību Kurzemes plānošanas reģiona (KPR) projekta “Kurzeme visiem” ietvaros.

Lasīt vairāk

Vērgales „Kastanītī” tikšanās ar policistu

23.03.2016

  23. marta rītā Vērgales  bērnudārzu „Kastanītis”  apciemoja  Pāvilostas novada pašvaldības policijas priekšnieks  Aleksandrs  Urtāns. Kopā ar  bērniem  tika runāts  par   drošību uz  ielas, pie  ūdens  un  automašīnā. Tika  runāts  arī par  tādām  lietām  kā  kaušanos  un  zagšanu jeb  citu  mantu ņemšanu bez atļaujas.

Lasīt vairāk

Pavasara saulgrieži Ziemupē

23.03.2016

20.martā Ziemupes stāvlaukumā agrā rīta stundā, pirms saullēkta pulcējās visi tie, kuri vēlējās sagaidīt Pavasari, kurš iestājās 6.30 un svinēt Pavasara saulgriežu svētkus.

Lasīt vairāk

„Burbulīši” dzied Durbē

23.03.2016

Pāvilostas pilsētas kultūras nama bērnu ansamblis „Burbulīši” čakli darbojas arī brīvlaika nedēļā, jo 19. martā piedalījās bērnu kolektīvu sadziedāšanās un sadejošanās pasākumā „Kopā jautrāk!” Durbē.

Lasīt vairāk

Mūzikas skolas koncerts „PAVASARA SKAŅĀS”

23.03.2016

Par vienu no tradicionālajiem Pāvilostas Mūzikas skolas pasākumiem ir audzēkņu atklātais mācību koncerts "Pavasara skaņās", kas notika gan Pāvilostā, gan Vērgalē.

Lasīt vairāk

Aizvadīta Talsu Jauniešu diena „Uz starta”

21.03.2016

Sestdien, 19. martā,  23 Pāvilostas novada jaunieši piedalījās Talsu Bērnu un Jauniešu centra un apvienības „TasEs” organizētajā Talsu Jauniešu dienā, kura tika organizēta jau 11. reizi. Kopskaitā Jauniešu dienā piedalījās 23 jauniešu organizācijas.

Lasīt vairāk

Grāmatu starts notiek arī martā

21.03.2016

Sestdien, 19.martā, Pāvilostas bibliotēkā notika mazo “Grāmatu starta” dalībnieku tikšanās reize. Liels prieks, ka mūsu pulciņam pievienojās arī jauni mazie lasītāji.

Lasīt vairāk

Sadraudzības basketbola spēle starp Pāvilostas novadu un Smilteni.

21.03.2016

Izmantojot pārtraukumus basketbola čempionātos, 12. martā  Pāvilostas novada basketbola komanda devās uz Smilteni, kur bija norunāta draudzības spēle basketbolā starp Pāvilostas novadu un Smilteni.

Lasīt vairāk

E-prasmju nedēļa 2016 veiksmīgi noslēgusies

21.03.2016

E-prasmju nedēļa visā Latvijā notika  no 7. – 11.martam, tajā piedalījās 103 novadi un pilsētas. Kopumā iedzīvotājiem tika piedāvāti vairāk nekā 750 pasākumi, ko nodrošināja vairāk nekā 150 partneri - ministrijas, valsts aģentūras, uzņēmumi, bankas, skolas un universitātes, bibliotēkas, pašvaldību iestādes un nevalstiskās organizācijas. E-prasmju nedēļā aktīvi iesaistījās arī Pāvilostas novada Pāvilostas bibliotēka.

Lasīt vairāk

Ģimeņu vakars Ziemupē

14.03.2016

  12.martā Ziemupe tautas namā jau 34.reizi norisinājās Ģimeņu vakars "Pie ģimenes pavarda". Arī šoreiz tas kopā pulcēja 14 ģimenes ar dažādu kopā nodzīvotu gadu skaitu.

Lasīt vairāk

BURBULĪŠIEM -20!

14.03.2016

2016. gada 12. martā saules pielietā Pāvilostas pilsētas kultūras nama zālē pulcējās neierasti daudz cilvēku gan no Pāvilostas, gan no tuvējiem novadiem un pilsētām, gan no galvaspilsētas Rīgas. Iemesls tik kuplam cilvēku skaitam kultūras namā bija bērnu vokālā ansambļa "Burbulīši" 20 gadu jubileja.

Lasīt vairāk

Vērgales Sniegpulkstenītis jau 22.reizi!

14.03.2016

11.marta pievakarē Vērgales kultūras namā jau 22.reizi uzziedēja Vērgales Sniegpulkstenītis. Šis, vienmēr ļoti gaidītais un apmeklētais pasākums vienkopus pulcēja ne vien Vērgales pagasta iedzīvotājus, bet arī tuvākus un tālākus ciemiņus no Pāvilostas, Tārgales, Liepājas un Rīgas.

Lasīt vairāk

“Kastanītī” sveic vecmāmiņas un vectētiņus

11.03.2016

10. marta rītā uz Vērgales bērnudārzu “Kastanītis” devās ne vien bērni, bet arī viņu vecvecāki, jo notika ikgadējais Vecmāmiņu un Vectētiņu rīts.

Lasīt vairāk
» 1 2