Piektdiena, 17.09.2021
Vera, Vaira, Vairis

Izskanējis Pāvilostas 9. klases izlaidums

Izskanējis Pāvilostas 9. klases izlaidums

20.06.2016
   Pāvilostas pilsētas kultūras nams 11. jūnijā atkal bija ziedu un reibinošu smaržu pilns, jo notika Pāvilostas vidusskolas 9. klases izlaidums.
   Šogad skolu absolvēja - Edgars LINDERMANIS, Ieva MATISONE, Ilva BUNKA, Jānis GRUNDMANIS, Jānis ŠTOKMANIS, Krista KARLSONE, Kristers CĀBELIS, Kristiāna ŠEIKO, Liene ŠĶILA, Ralfs PĒTERMANIS, Samanta BARSUKOVA, Sandra OZOLA, Toms PODZIŅŠ, Una STENDZE un Vendija PĒTERMANE.
    Svinīgais pasākums iesākās ar muzikālu sveicienu, ko klātesošajiem dāvāja Jasmīnas koris no Rīgas, bet turpinājumā skolas beidzēji teica pateicības vārdus vecākiem, skolotājiem un klases audzinātājai Ārijai Paipai. Skolas direktore Ingūna Griškēviča absolventiem uzbūra skaistu ainu par saldajiem sešpadsmit, vēlot veiksmi turpmākajās skolas gaitās. Savukārt pašvaldības vārdā devītās klases beidzējus sveica metodiķe izglītības un kultūras jomā Silvija Leja. Savus novēlējumus tālākajā izglītības ceļā teica klases audzinātāja Ārija Paipa. Vārds tika dots arī vecākiem, kuri pateicās  skolai par bērniem dotajām zināšanām un prasmēm. Sveicēju vidū bija arī Pāvilostas pilsētas kultūras nama bērnu dramatiskā teātra mazie aktieri ar režisori Maritu Hornu, kuri skaistajā dienā vēlējās sveikt savus teātra kolēģus.
    Saņemot apliecību par pamatizglītības iegūšanu, absolventus ar ziediem un labiem vēlējumiem sveica radi un draugi. Svinīgā pasākuma izskaņā vēl tapa kopīgie pēdējie foto gan ar skolotājiem, gan saviem skolas biedriem.
 
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
 
Foto: I. Kurčanova
 
 
 
« Atpakaļ