Piektdiena, 19.04.2024
Vēsma, Fanija

VARAM ministrs apmeklē Pāvilostas novadu

VARAM ministrs apmeklē Pāvilostas novadu

11.07.2016
    Pāvilostas novada domē 8. jūlijā viesojās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards un VARAM parlamentārais sekretārs Jānis Eglītis. Pāvilostas novada pašvaldības ēkā augstos viesus pieņēma Pāvilostas novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons.
    VARAM ministrs K. Gerhards Pāvilostas novadā viesojās saistībā ar Grīņa dabas rezervāta 80. jubilejas pasākumiem, bet Pāvilostas novada domes priekšsēdētājs  izmantoja šos iespēju, kad ministram ir ieplānota vizīte Pāvilostas novadā, un aicināja ministru uz sarunu.
   Sarunas mērķis bija gan informēt ministru K. Gerhardu par novada pašvaldības jau īstenotajiem ES projektiem, gan par pašreizējo pašvaldības darbību un aktivitātēm, kas tiek veiktas, lai piesaistītu ES fondu līdzekļus novada attīstībā un sakārtošanā. Domes priekšsēdētājs arī norādīja par dažiem aizķeršanās momentiem, kas nedaudz aizkavē dažu projektu virzības procesu, uz ko ministrs apņēmās noskaidrot ministrijā uz vietas esošo situāciju un aizkavēšanās iemeslus un ziņot pašvaldībai par to.
    Tikšanās reizē tika apspriesti arī citi pašavaldībai svarīgi temati, tostarp arī reģionālā reforma, izglītības reformas, pamatiedzīvotāju  skaita palielināšana, novada dzīvojamā fonda jautājums u. c.
 
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
 
Foto: M. Kurčanova
 
Pirmais no kreisās - VARAM parlamentārais sekretārs Jānis Eglītis
un VARAM ministrs Kaspars Gerhards
 
 
« Atpakaļ