Otrdiena, 21.03.2023
Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts

Ir 30.janvāris un klāt Nīcas Jauniešu diena!

Ir 30.janvāris un klāt Nīcas Jauniešu diena!

02.02.2016
    Arī Pāvilostas jaunieši piedalījās Nīcas Jauniešu dienā 2016.
  Diena iesākās ar pasākuma svinīgo atklāšanu un pasākuma dalībnieku, organizāciju sagatavotajiem priekšnesumiem, kurus katra organizācija bija sagatavojusi jau mājās. Priekšnesuma garumam bija jābūt aptuveni 5min un tajā bija jāiekļauj gan iepriekš izlozēta valsts  un sporta veids, gan pilsēta, no kuras nākam. Pāvilostas jaunieši iejutās Lietuvas ielu vingrotāju un Anglijas futbolistu lomās. Arī citu organizāciju jaunieši bija sagatavojuši interesantus un aizraujošus priekšnesumus.
    Vēlāk risinājās komandu sacensības, viktorīna par sportu, kā arī, darba grupas ar sabiedrībā populāriem sportistiem. Jauniešiem bija iespēja tikties ar motosportistu Lauri Freibergu, autosportistu Mārtiņu Sesku, basketbola treneri Uvi Helmani, futbolistu Mareku Zuntneru un piedalīties treniņā, kuru vadīja GETTO GAMES līderis Raimonds Elbakjans.
     Pēc darba grupām sekoja Raimonda Elbakjana uzstāšanās, kopīgā zupas baudīšana un vakaru noslēdza balle ar grupu „Lustīgais Blūmīzers”.
     Paldies Nīcas jauniešu centra vadītājai Anetei Lankovskai un Nīcas novada jauniešiem par pārdomāto un rūpīgi izveidoto pasākumu!
    Paldies Pāvilostas jauniešiem par dalību pasākumā, par gatavošanos Jauniešu dienas pasākumam un par neizsīkstošo un pozitīvo enerģiju, ko sniedzat man un apkārtējiem! Paldies jauniešu vecākiem!
 
Pāvilostas novada jauniešu lietu speciāliste
Sintija Spriņģe
 
 
 

 

« Atpakaļ