Pirmdiena, 03.10.2022
Ilizana, Elza

Jaunieši gatavojas Nīcas Jauniešu dienai

Jaunieši gatavojas Nīcas Jauniešu dienai

28.01.2016
   Brīva laika mums katram ir pavisam nedaudz, tāpēc divu nedēļu garā gatavošanās Nīcas jauniešu dienai, kura norisināsies 30.janvārī Nīcā, visintensīvāk tika novirzīta nevis uz darba dienu pēcpusdienām, bet gan uz svētdienas rīta pusi.
    Tā mēs, jauniešu dienas dalībnieki, nolēmām 24.janvārī tikties „Jauniešu istabas” telpās, lai aktīvi, radoši un atbildīgi gatavotos.
    Šogad Nīcas Jauniešu dienas tēma ir „Sports” un viss, kas ap to saistīts. No Pāvilostas šogad piedalīsies divas komandas. Katrai komandai tika piešķirtas iepriekš izlozēts sporta veids un valsts. Pāvilostnieki tika pie Lietuvas ielu vingrotājiem un Anglijas futbolistiem. Lai piedalītos Nīcas JD, katrai komandai jāsagatavo 5min. garš priekšnesums, kurā jāietver izlozētā valsts, sporta veids un pārstāvētā organizācija.
    Jauniešu dienas laikā notiks dažādas aktivitātes jauniešiem, gan individuālas sacensības, gan komandu stafetes un viktorīnas, kā arī darba grupas ar Latvijā pazīstamiem sporta treneriem, žurnālistiem un sporta dzīvē iesaistītajiem jauniešiem.

 

Uz tikšanos Nīcas Jauniešu dienā!

Sintija Spriņģe

Pāvilostas novada Jauniešu lietu speciāliste

 

« Atpakaļ