Sestdiena, 10.06.2023
Malva, Anatols

Pāvilostas novads piedalās tūrisma izstādēViļņā

Pāvilostas novads piedalās tūrisma izstādēViļņā

27.01.2016
    Pagājušajā nedēļas nogalē – no 22. līdz 24. janvārim – Viļņā norisinājās starptautiskā tūrisma izstāde “ADVENTUR 2016”. Tā ir nozīmīgākā tikšanās vieta Baltijas jūras valstu tūrisma profesionāļiem, kur tiek dibināti kontakti, plānoti jauni tūrisma maršruti un stiprināta esošā sadarbība.
    Liepājas puses tūrisma piedāvājums šajā gadā tika prezentēts Liepājas stendā, kas tika veidots, iedvesmojoties no jaunākā Liepājas tūrisma objekta – koncertzāles “Lielais dzintars”, apmeklētājiem dāvinot Liepājas sajūtu esenci – vēju, sauli, pludmali un kopējā Latvijas stendā.
     Pāvilostas novadu šajā gadā izstādē prezentēja Pāvilostas novada TIC vadītāja Mairita Tumpele iepazīstinot ar interesantākajām apskates vietām un 2016. gada novada kultūras pasākumu plānu. Ūdenstūrisma cienītāji novērtēja Pāvilostas novada plašo piedāvājumu: izbraucienus ar zvejas kuģīti vai koka laivu jūrā, piedalīšanos burāšanas apmācībās, spēku izmēģināšanu laivošanā ar kanoe laivām vai jūras kajakiem, bet asāku izjūtu alkstošajiem – sērfošanas un veikborda priekus. Izstādē īpaši apmeklētāju uzmanība tika vērsta uz neatkātojamo mazpilsētas šarmu un piemērotību nesteidzīgai atpūtai ar bērniem. Jau tradicionāli lietuviešus vilināja garā jūras robeža, kūpinātas zivis un Akmeņraga bāka.  
   Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) izstādes apmeklētājus iepazīstināja ar pilsētas un apkārtnes tūrisma piedāvājumu atpūtai dažādos gadalaikos, informēja par 2016. gada kultūras un sporta notikumiem, novadu tūrisma piedāvājumu, kultūrvēsturiskā un gastronomiskā tūrisma iespējām, sniedza ieteikumus aktīvās atpūtas cienītājiem un ģimenēm ar bērniem, kā arī prezentēja konferenču rīkošanas iespējas un atbildēja uz dažādiem praktiskas dabas jautājumiem, kas interesē potenciālos tūristus.
     Šajā gadā no 5-7.februārim Pāvilostas novada tūrisma piedāvājums tiks prezentēts Rīgā starptautiskajā tūrisma izstādē „Balttour 2016”, kurā Pāvilostas novads piedalīsies ar savu stendu.
 
Pāvilostas novada TIC vadītāja
Mairita Tumpele
 
 
 

 

« Atpakaļ