Sestdiena, 02.03.2024
Luīze, Laila, Lavīze

Sadalītas vietas Pāvilostas atklātajā čempionātā galda tenisā

Sadalītas vietas Pāvilostas atklātajā čempionātā galda tenisā

27.01.2016
    23.janvārī Pāvilostas sporta zālē notika Pāvilostas atklātais čempionāts galda tenisā. Turnīrā piedalījās 39 dalībnieki no Liepājas, Durbes, Aizputes, Vaiņodes, Kapsēdes un Pāvilostas.
    Turnīrā tika noskaidroti spēcīgākie četrās vecuma grupās. Jaunākā vecuma grupa - meitenes un zēni līdz 10 gadiem. Meiteņu grupā 6 dalībnieču konkurencē 1.vieta Ailindai Geruļskai,  2.vietā Kristīne Bogdana, bet 3.vietā Ieva Petrēvica (visas trīs no Durbes). Zēnu grupā 5 dalībnieku konkurencē 1.vietā Rihards Ķepsnis no Pāvilostas, 2.vietā Roberts Jakovļevs no Durbes un 3.vietā Renārs Grinbergs no Durbes.
    Otrā vecuma grupa bija meitenes un zēni no 11līdz 14 gadiem. Meiteņu grupā piedalījās divas dalībnieces. Par uzvarētāju kļuva Baiba Rone no Durbes, 2.vietā atstājot Anastasīju Moisejenko no Liepājas. Savukārt Zēnu grupā piedalījās 8 dalībnieki. Vietas sadalījums sekojošs -  1.vietā Markuss Lagzdiņš no Durbes, 2. vietā Kristaps Lagzdiņš no Durbes, bet 3.vietā Jānis Ūdriņš no Pāvilostas.
     Trešā vecuma grupa – meitenes un zēni no 15 līdz 18 gadiem. Šajā vecuma kategorijā pārstāvēti bija tikai trīs dalībnieki, visi zēni. Meitenes šajā vecuma grupā nepiedalījās. Par grupas uzvarētāju kļuva Tomass Pupainis no Vaiņodes, 2.vietā Kristers Cābelis no Pāvilostas un 3.vietā Krišs Valters Rudzājs no Pāvilostas.
      Ceturtā vecuma grupa - pieaugušie. Sieviešu grupā piedalījās trīs dalībnieces, par uzvarētāju kļuva Aivita Barsukova, 2.vietā Laila Priedola, 3.vietā Aija Barsukova (visas trīs no Pāvilostas). Vīriešu grupā piedalījās 13  dalībnieku un vietu sadalījums sekojošs - 1.vietā Jānis Ļubanovičs no Kapsēdes, 2.vietā Uldis Kristapsons no Pāvilostas un 3.vietā Aldis Barsukovs no Pāvilostas.
 
Aldis Barsukovs,
 sporta organizators Pāvilostā
 
Foto: M.Kurčanova
 
Plašāku fotoreportāžu skatieties FOTOGALERIJĀ
1.vieta Ailindai Geruļskai,  2.vietā Kristīne Bogdana, 3.vietā Ieva Petrēvica
1.vietā Rihards Ķepsnis no Pāvilostas, 2.vietā Roberts Jakovļevs no Durbes un 3.vietā Renārs Grinbergs no Durbes
  1.vietā Baiba Rone no Durbes, 2.vietā Anastasīja Moisejenko no Liepājas
1.vietā Markuss Lagzdiņš no Durbes, 2. vietā Kristaps Lagzdiņš no Durbes, 3.vietā Jānis Ūdriņš no Pāvilostas
1.vietā Tomass Pupainis no Vaiņodes, 2.vietā Kristers Cābelis no Pāvilostas, 3.vietā Krišs Valters Rudzājs no Pāvilostas
 
1.vietā Aivita Barsukova, 2.vietā Laila Priedola, 3.vietā Aija Barsukova (visas trīs no Pāvilostas)
1.vietā Jānis Ļubanovičs no Kapsēdes, 2.vietā Uldis Kristapsons no Pāvilostas un 3.vietā Aldis Barsukovs no Pāvilostas
 
 
 

 

« Atpakaļ