Pirmdiena, 29.05.2023
Raivis, Raivo, Maksis

Aktuāli Pāvilostas vidusskolā!

Aktuāli Pāvilostas vidusskolā!

25.02.2016
 
 
Valentīndienas nedēļa
 
    Pēc  līdzpārvaldes meiteneņu iniciatīvas, tika organizēta krāsainā Valentīndienas nedēļa, kurā darbojās arī pasts. Agnese  Ģēģere noformēja afišu ar informāciju, kā jāģērbjas katrā nedēļas dienā. Pirmdiena bija pidžamu un čību diena.
Jaukās krāsās un faktūrās ģērbti skolnieki ienesa priecīgu noskaņu pelecīgajā ziemas dienā. Ordienā viens otru pārsteidzām ar interesantām cepurēm, par kurām prieks bija pašiem un apkārtējiem.
Trešdiena – ēnu diena. Ceturtdienā skolā skolēni tika gaidīti ietērpjamies zilā toņu gammā. Piektdienā – sarkanā krāsa, kas visus pamodināja, uzmundrināja un rosināja uz aktivitātēm.
    Katras dienas aktivitātes piefiksēja Samanta Barsukova, Kristiāna Šeiko, Liene Šķila, lai piektdienā pēc trešās stundas aktu zālē izniegtu diplomus ar nominācijām. Par stilīgāko Valentīndienas skololātāju tika atzīta Dace Bunka. Piektās stundas laikā aktu zālē šīs  meitenes gaidīja 2.-4.klašu skolniekus, lai organizētos Valentīndienas rotaļās.
 
 
PKC Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums Pāvilostas vidusskolā
 
   2016. gada 2. februārī 8.-12. klašu skolēni tikās ar jauniešiem un pasniedzējiem no Kuldīgas tehnikuma, lai sniegtu informāciju par tur apgūstamajām profesijām, izaugsmes iespējām, akcentējot, ka fizikas, matemātikas, svešvalodu prasmes ir pamats veiksmīgai tehnikuma programmu apguvei, un neatlaidīgs mācību darbs ir nākotnes panākumu atslēga.
      Klātienē tika pagatavoti saldumi, un katram skatītājam bija iespējams  to degustēt. Tika demonstrēta arī gēla nagu lakas klāšana. Modele bija 11.klases audzēkne Agnese Ģēģere, kas rezultātā bija ieguvusi skaistu manikīru saviem nagiem ar gēla nagu lakas pārklājumu.
 

 

 

  

2016. gada 17. februārī ar 8.-9. klašu skolēniem tikās nepilngadīgo lietu Inspektore Inese Šteinberga, pārrunājot un akcentējot tēmas par drošu interneta lietošanu, un izvietoto personisko informāciju tajā, kā arī aktualizējot tēmu par kriminālatbildību.
 
Marita Rolmane
 
Foto: M. Rolmane

 

« Atpakaļ