Otrdiena, 07.12.2021
Dzirkstīte, Anta, Antonija

Cīnās par Ziemassvētku kausu zāles futbolā

Cīnās par Ziemassvētku kausu zāles futbolā

28.12.2016
    27. decembrī  tika rīkots Rokasbirzs  Ziemassvētku kauss telpu futbolā. Turnīrā piedalījās deviņas komandas: Zvejnieks (Liepāja), Alsunga, Dunalka, Rokasbirzs, Cīrava, Novadnieki (Saldus), Skrunda, Akmene (Lietuva)un Pāvilosta. Komandas ar lozes palīdzību tika sadalītas divās grupās. Spēles vienlaicīgi norisinājās Dunalkas sporta zālē un Cīravas sporta zālē.
    Pāvilostas komanda apakšgrupas spēles aizvadīja Dunalkas sporta zālē, sacenšoties ar Zvejnieku, Dunalku, Rokasbirzs un Alsungas komandām.
   Apakšgrupas rezultāti:
Pāvilosta – Rokasbirzs, rezultāts 2:1
Pāvilosta – Zvejnieks, rezultāts 1:0
Pāvilosta – Dunalka, rezultāts 1:1
Pāvilosta – Alsunga, rezultāts 0:0
    Pāvilostas komanda savā apakšgrupā ieguva pirmo vietu, kas savukārt pēc nolikuma paredz, ka izslēgšanas spēlē pretī  iegūstam otras apakšgrupas 4. vietas komandu, šoreiz tā ir Cīravas komanda.
     Izslēgšanas spēlē, kas norisinājās Cīravas sporta zālē, starp Pāvilostas un Cīravas komandām pamatlaikā spēle beidzās ar neizšķirtu rezultātu 3:3. Tomēr pēcspēles soda sitienos ar rezultātu 2:1 uzvarēja Pāvilostas komanda.
     Pusfināla spēlē Pāvilostas komanda vēlreiz tikās ar Rokasbirzs komandu, šoreiz ar rezultātu 1:0 uzvarēja Rokasbirzs.
     Spēlē par 3. vietu tikās Pāvilostas komanda ar Saldus komandu “Novadnieki”. Spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti ar rezultātu 3:3. Pēcspēles soda sitienos ar rezultātu 2:1 uzvarēja Pāvilostas komanda.
    Finālspēlē komanda no Lietuvas “Akmene” ar rezultātu 3:0 uzvarēja Rokasbirzs komandu, iegūstot godpilno pirmo vietu.
    Pāvilostas komandā spēlēja: Ivo Jaunzems, Matīss Eihvalds, Juris Bučoks, Arvis Barsukovs, Kaspars Plīkšs, Kristers Cābelis, Andris Cābelis, Guntis Balodis, Artūrs Čače un Aldis Barsukovs.
 
Aldis Barsukovs,
sporta organizators Pāvilostā
 
Foto no dalībnieku personīgā arhīva
 
 
 

 

« Atpakaļ