Ceturtdiena, 23.05.2024
Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija

Pāvilostas vidusskolas popgrupa Krakovā

Pāvilostas vidusskolas popgrupa Krakovā

11.04.2016
    Pāvilostas vidusskolas meiteņu popgrupa (Alise Aleksandra Griškēviča, Alīna Viktorija Burmeistere, Rasa Lācīte, Marta Zamarīte, Keita Šakina, Samanta Sļesarenko), Daces Bunkas vadībā no 30. marta līdz 3. aprīlim piedalījās festivālā „Ceļojošais festivāls 2016” Krakovā, Polijā.
     Tas ir ceļojošs dziesmu un deju festivāls, kurš notiek  katru gadu Tallinā, Rīgā, Kauņā vai Krakovā. 
    Tajā piedalās šo valstu bērnu un jauniešu vokālie un deju kolektīvi. Šoreiz festivālā piedalījās 21 kolektīvs no Latvijas, Lietuvas un Polijas. Pasākums notika Nowohuckie centrum kultury.
    Kolektīvs ne tikai piedalījās festivālā, bet arī iepazina Krakovas un Varšavas  vecpilsētas.
    Paldies vecākiem par atbalstu un iespēju apmeklēt festivālu, gūt iespaidus un uzstāšanās kultūras pieredzi citā valstī uz lielās skatuves!
   Liels paldies Pāvilostas vidusskolas direktorei Ingūnai Griškēvičai un lietvedei Lidijai Lācei par atbalstu  finanšu meklējumos, Pāvilostas pilsētas pašvaldībai par autobusu,  kā arī līdzbraucējiem par  palīdzību gan bērnu pieskatīšanā, gan saģērbšanā un make up uzlikšanā.
    Pāvilostas vidusskola saka paldies mūsu sponsoriem – Aivaram Žimantam, Intai un Varim Vīgantiem, Jurim un Maritai Rolmaņiem – par finansiālo atbalstu jaunu tērpu iegādei.
    Bet visvisvislielākais paldies mūsu šoferim Ilmāram Baltaiskalnam. Visur nonācām bez starpgadījumiem un laikā.
 
Pāvilostas vidusskolas skolotāja Dace Bunka
 
 
 

 

« Atpakaļ