Ceturtdiena, 23.05.2024
Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija

Pāvilostas sieviešu koris piedalās III starpnovadu koncertā "Ar dziesmiņu birzi triecu, ar dancīti laiku vedu”

Pāvilostas sieviešu koris piedalās III starpnovadu koncertā "Ar dziesmiņu birzi triecu, ar dancīti laiku vedu”

26.04.2016
     Bunkas Kultūras namā 2. aprīlī notika III starpnovadu koncerts Dziesmu svētku tradīcijās „Ar dziesmiņu birzi triecu, ar dancīti laiku vedu...” Šoreiz koncerts aizritēja joku noskaņās, jo bija pagājusi tikai diena pēc 1. aprīļa. Domu par starpnovadu koncertiem pēc dziesmu svētku periodā rosināja Latvijas Nacionālais kultūras centrs. Programmu kopā salika Priekules amatierteātris un tā režisore Ināra Kalnarāja, ievijot koncertā pa kādai latviešu anekdotei, kas papildināja ar tām arī dejotāju un dziedātāju sniegumu.
    Arī šogad Pāvilostas pilsētas kultūras nama sieviešu koris “Sīga” labprāt kuplināja šo nu jau tradīcijām apvīto strapnovadu koncertu.
     Kopskaitā koncertā piedalījās deviņi kolektīvi - Durbes VPDK "Lindale" (vadītāja Gražina Afanasjeva); Durbes deju kolektīvs “Mammas ar bērniem”; Pāvilostas sieviešu koris “SĪGA” (diriģente Liene Breča);  Priekules kultūras nama sieviešu koris (diriģente Gunta Vite);  Priekules  VPDK  “Duvzare ” (Priekules vidējās paaudzes deju kolektīvs, vadītāja Inga Leive-Levite); Priekules vidusskolas deju kolektīvi (vadītāja Sintija KĻAVIŅA) un mājinieki no Bunkas kultūras nama bērnu tautas deju kolektīvs “SIENĀZĪŠI(vadītāja Sintija KĻAVIŅA).
     Koncerta izskaņā dziedātājas vienoja savas balsis kopdziesmā „Rozēm kaisu istabiņu”, bet kolektīvu satikšanās beigu akords notika tika likts pie kliņģeru galdiem.
 
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
 
Foto: L.Svara

 

« Atpakaļ