Sestdiena, 13.07.2024
Margarita, Margrieta

Aprīlis

"Mēs esam un būsim tie labākie…"

02.05.2016

30. aprīlī Melngaiļa koncertzālē notika Liepājas reģiona mūzikas skolu stīgu instrumentu audzēkņu festivāls - koncerts "Mēs esam un būsim tie labākie…".

Lasīt vairāk

Audzēkņi apmeklē Pēterim Vaskam veltītu koncertu

02.05.2016

28. aprīlī mēs apmeklējām Aizputes Mūzikas skolu, kur notika koncerts par godu komponista Pētera Vaska 70 gadu jubilejai.

Lasīt vairāk

Koncertu skolu jaunatnei “RADĪŠANAS NOSLĒPUMI”

02.05.2016

Koncertu apmeklējums Mūzikas skolas audzēkņiem nav tikai izklaide, tā ir viena no mācību procesa nepieciešamām sastāvdaļām. Viņi dzird māksliniecisko izpildījumu un mūzikas instrumentu iespējām, iepazīstas ar komponistu daiļradi, klausās, analizē, kļūst izglītotāki un mācās uzvesties koncertos.

Lasīt vairāk

Skaņu stundiņa mazajiem

29.04.2016

Kā viena no spilgtākajām un mīļākajām tradīcijām Pāvilostas Mūzikas skolai ir katru gadu sniegt koncertu bērnudārzā. Lai rosinātu pirmsskolas vecuma bērnu interesi par mūziku un instrumentiem, 26. aprīlī organizējām koncertu „Skaņu stundiņa mazajiem” Pāvilostas PII „Dzintariņš”.

Lasīt vairāk

Talko visā novadā

28.04.2016

Tradicionāli arī šogad Pāvilostas novada pašvaldība rīkoja novada sakopšanas talku dienu iepriekš Lielajai talkai, uz kuru tika aicināts ikviens novada iedzīvotājs, iestādes vadītājs un darbinieks.

Lasīt vairāk

Sieviešu korim “Sīga” izcili sasniegumi koru skatē

26.04.2016

24. aprīlī Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā notika Liepājas koru apriņķa sieviešu, vīru un jaukto koru skate, kurā, gatavojoties 2016. gadā gaidāmajiem svētkiem, savas dziesmas izdziedāja kori no Kazdangas, Cīravas, Aizputes, Pāvilostas, Priekules, Vaiņodes, Nīcas, Durbes, Grobiņas, Brocēnu un Talsu novadiem, kā arī no Liepājas, Ventspils un Saldus.

Lasīt vairāk

Lecam pa jaunam, lecam pa vecam!

29.04.2016

8. aprīlī Vērgales pamatskolas 7.-9. klašu deju kolektīvs piedalījās sporta un sadancošanas dienā Vaiņodē "Lecam pa jaunam, lecam pa vecam".

Lasīt vairāk

1.aprīlis Vērgales pamatskolā

28.04.2016

Martā tika izsludināts komiksu un karikatūru  konkurss, kurš noslēdzās zīmīgā datumā - 1.aprīlī.

Lasīt vairāk

Sveicināti, mežu piemēslotāji!

21.04.2016

  Paldies par mums sagādāto iespēju katru pavasari doties uz mežu, lai savāktu jūsu atstātos un pat speciāli atvestos gružus. Šogad starp tukšām pudelēm un plastmasas iepakojumiem atradām arī maisus ar personīgām lietām - cepuri, kurpēm, zāļu iepakojumiem... kāds bija pamanījies atvest pat gultu!!!

Lasīt vairāk

Klaberjakte 2016

28.04.2016

13.aprīlī Liepājā BJC struktūrvienībā "Spārni"un "Vaduguns" notika Tradicionālās muzicēšanas konkurss "Klaberjakte 2016", kurā piedalījās arī Vērgales pamatskolas kapela "Čabraki" - Elīna Miltiņa (bungas), Sanija Monta Brēdiķe (akordeons), Madara Brēdiķe (vijole) ,Gundega Matisone (cītara)un Rūta KLāsēna (zvārgulītis) skolotājas Maritas Kalējas vadībā.

Lasīt vairāk

Pāvilostas sieviešu koris piedalās III starpnovadu koncertā "Ar dziesmiņu birzi triecu, ar dancīti laiku vedu”

26.04.2016

Bunkas Kultūras namā 2. aprīlī notika III starpnovadu koncerts Dziesmu svētku tradīcijās „Ar dziesmiņu birzi triecu, ar dancīti laiku vedu...”. Arī šogad Pāvilostas pilsētas kultūras nama sieviešu koris “Sīga” labprāt kuplināja šo nu jau tradīcijām apvīto strapnovadu koncertu.

Lasīt vairāk

STARPNOVADU BĒRNU SADZIEDĀŠANĀS SVĒTKI “JŪRA VISUS VILINA…”

19.04.2016

Pāvilostas pilsētas kultūras namā 15. aprīļa rītā skanēja bērnu čalas, jo nu jau piekto gadu notika muzikāls starpnovadu sadraudzības pasākums “Jūra visus vilina…”, kuru šogad organizēja Pāvilostas PII “Dzintariņš”. Svētkus kā jau ierasts kuplināja Alsungas, Cīravas, Vērgales un Pāvilostas pirmsskolas izglītības iestāžu  5 – 6 gadīgie bērni.

Lasīt vairāk

Ansamblis „Burbulīši” viesojas skaņu ierakstu studijā

19.04.2016

18. aprīlī Pāvilostas pilsētas kultūras nama bērnu vokālais ansamblis „Burbulīši” devās uz Ventspili, lai apmeklētu skaņu ierakstu studiju un iepazītos ar tās darbību, veiktu dziesmu ierakstu.

Lasīt vairāk

„Kustības misija”

19.04.2016

  Pasākums tika plānots un organizēts Pāvilostas novada jauniešiem ar mērķi veicināt bērnu un jauniešu izpratni par migrācijas un bēgļu jautājumiem, kā arī  veicināt izpratni par kultūru daudzveidību.

Lasīt vairāk

Pāvilostas novada dejotāji piedalās skatē

14.04.2016

10. aprīlī Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē notika Liepājas deju apriņķa deju kolektīvu skate, kurā piedalījās 24 jauniešu, vidējās paaudzes un senioru tautas deju kolektīvi no Aizputes, Durbes, Grobiņas, Nīcas, Pāvilostas, Priekules un Vaiņodes novadiem un Liepājas pilsētas.

Lasīt vairāk

Pāvilostas ceļojošais kauss zāles futbolā

13.04.2016

9.aprilī Pāvilostas vidusskolas sporta zālē notika Pāvilostas ceļojošais kauss zāles futbolā. Turnīrā piedalījās piecas komandas: Liepājas rajona apvienotā veterānu komanda, Liepājas papīra veterānu komanda, kā arī trīs jauniešu komandas - Alsunga, Depo -14 (Ventspils) un Pāvilosta.

Lasīt vairāk

Vidusskolas koris piedalās konkursā "Tauriņu balsis 2016"

12.04.2016

12. aprīlī Pāvilostas vidusskolas zāli ar skanīgām dziesmām pieskandināja Pāvilostas vidusskolas 1. – 5. klašu koris, kas šogad pirmo reizi nolēmis piedalīties Latvijas 2.-4. klašu koru konkursā “Tauriņu balsis 2016”.

Lasīt vairāk

Pāvilostas vidusskolas popgrupa Krakovā

11.04.2016

Pāvilostas vidusskolas meiteņu popgrupa (Alise Aleksandra Griškēviča, Alīna Viktorija Burmeistere, Rasa Lācīte, Marta Zamarīte, Keita Šakina, Samanta Sļesarenko), Daces Bunkas vadībā no 30. marta līdz 3. aprīlim piedalījās festivālā „Ceļojošais festivāls 2016” Krakovā, Polijā.

Lasīt vairāk

Laikam līdzi

11.04.2016

Saulainā trešdienas rītā, skolēnu pavasara brīvdienu viducī, mēs, deviņi Pāvilostas vidusskolas skolotāji un skolas lietvede, devāmies pieredzes apmaiņas ekskursijā. Brauciens norisinājās Eiropas Savienības projekta “Nordplus” ietvaros.

Lasīt vairāk

Mazie Cālēni satiekas Cīravā

11.04.2016

7. aprīlī Cīravas kultūras namā notika tradicionālais  „Cīravas Cālis 2016”.

Lasīt vairāk
» 1 2