Sestdiena, 22.06.2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Decembris

Svētki Saraiķu bibliotēkā

02.01.2017

Dažas dienas pirms gadumijas, 29. decembrī, Saraiķu bibliotēkā pulcējās lieli un mazi saraiķnieki, lai atskatītos uz aizvadīto gadu un nedaudz ielūkotos Jaunajā gadā! 

Lasīt vairāk

Rūķupe rūķojas Ziemupē

28.12.2016

Tuvojoties skaistajam Ziemassvētku laikam, Ziemupē atkal vārtus lieliem un maziem vēra Rūķupe, kurā dzīvo un saimnieko pats RūķRūķis – Ziemassvētku vecītis un viņa palīgi – Rūķi!

Lasīt vairāk

Svētki pašiem mazākajiem Vērgalē

28.12.2016

Otrajos Ziemassvētkos, 26.decembrī, Vērgales kultūras namā uz tikšanos ar pirmsskolas vecuma bērniem un viņu vecākiem bija ieradies pats Ziemassvētku vecītis ar saviem čaklajiem palīgiem Rūķiem.

Lasīt vairāk

Arī Pāvilostas novads veselīgo pašvaldību pulkā

28.12.2016

2016. gada 9. decembrī Rīgā tika pasniegti apliecinājumi pašvaldībām par pievienošanos Nacionālajam veselīgo pašvaldību tīklam (NVPT). Arī Pāvilostas novads ir šo pašvaldību vidū.

Lasīt vairāk

Pāvilostas futbola komanda ar labiem rezultātiem startē Aizputes novada čempionātā telpu futbolā

28.12.2016

Novembra un decembra mēnesī  notika Aizputes novada čempionāts telpu futbolā. Pirmo reizi turnīrā tika piedāvāta iespēja  piedalīties  arī Pāvilostas telpu futbola komandai.

Lasīt vairāk

Cīnās par Ziemassvētku kausu zāles futbolā

28.12.2016

27. decembrī  Aizputes novadā tika rīkots Rokasbirzs  Ziemassvētku kauss telpu futbolā. Turnīrā piedalījās deviņas komandas.

Lasīt vairāk

Svētku gaidīšanas laiks "Dzintariņā"

27.12.2016

Decembris pirmsskolas izglītības iestādē ir ļoti saspringts laiks, jo darbu ir daudz, bet laika – maz, un līdz Ziemassvētkiem visu jāpaspēj. Jāpaspēj atrast un iemācīties dzejoļus, dziesmas un dejas par sniegu, par eglīti, par Ziemassvētkiem un Ziemassvētku vecīti. Ir jāizrotā telpas, egles un pagalms. Ir jāizcep piparkūkas un jāsagatavo svētku tērps. Ir jāsagādā dāvanas. Pat mākslīgais sniegs ir jāsameklē, jo ziema mūs ar sniegu vairs neaplaimo.  Tik čakli kā darba bites vasaras vidū darbojās gan Dzintariņa bērni, gan darbinieki, gan vecāki.

Lasīt vairāk

Bluķa vakars Ziemupē

28.12.2016

21. decembrī plkst.12:44 sākās ziema, tādēļ šīs dienas vakarā Ziemupes jūrmalas stāvlaukumā tika svinēti Ziemas saulgrieži.

Lasīt vairāk

Ziemassvētku koncerts vidusskolā

22.12.2016

Decembra mēneša izskaņā, kad noslēdzas pirmais mācību pusgads un grāmatas ar zīmuļiem nogulstas tālākajos skapja plauktos, tradicionāli Pāvilostas vidusskolā notiek Ziemassvētku koncerts. Šogad vidusskolas kolektīvs 21. decembrī ikvienu aicināja sekot “Pa pēdām Ugunīgam Gaiļa gadam”.

Lasīt vairāk

Ziemassvētki Vērgales pamatskolā

22.12.2016

20.decembrī Vērgales kultūras namā notika Vērgales pamatskolas Ziemassvētku pasākums.

Lasīt vairāk

Bērni tiekas ar Ziemassvētku vecīti

22.12.2016

Pāvilostas pilsētas kultūras namā 20. decembra vēlā pēcpusdienā uz Ziemassvētku pasākumu tika aicināti Pāvilostas pilsētas un Sakas pagasta paši mazākie bērni, lai ar Sunīti, Kaķīti un Ziemassvētku vecīti sagaidītu un kopīgi piedzīvot Ziemassvētku brīnumu.

Lasīt vairāk

Ziemassvētku vecītis ciemojas Vērgales bērnudārzā „Kastanītis”

20.12.2016

Ziemassvētku noskaņās aizvadīti četri skaisti pasākumi. Bērni dziedāja dziesmas un dejoja dejas, kopā ar vecākiem gāja rotaļās, skaitīja dzejolīšus un galu galā saņēma kāroto saldumu paciņu.

Lasīt vairāk

Sakaslejas baznīcā norit ikgadējais Ziemassvētku koncerts

20.12.2016

Nu jau vairākus gadus Kristus bērniņa dzimšanas brīdis vairs nav iedomājams bez pirmssvētku ieskaņas koncerta Sakaslejas baznīcā. Tāpēc ceturtajā adventē, 18. decembrī, Sakaslejas baznīcas ērģeļu un mūzikas attīstības fonds un Ziemassvētku koncerta idejas autors Uldis Marhilēvičs aicināja ikvienu svētku noskaņu rasts baznīcā skanošajās mūzikas skaņās.

Lasīt vairāk

Ziemassvētku tirdziņš Pāvilostā

20.12.2016

Tirgotāji no Pāvilostas novada un tuvākajiem kaimiņnovadiem 18. decembrī pulcējās Ziemassvētku tirdziņā Pāvilostas pilsētas kultūras namā, ko ik gadu organizē biedrība "Pāvilostas kultūrvēsturiskais vides centrs" sadarbībā ar Pāvilostas pilsētas kultūras namu un Pāvilostas jauniešu centru. Mājražotāju un amatnieku tirdziņš tieši Ziemassvētku gaidīšanas laikā pilsētā norisinājās nu jau septīto gadu pēc kārtas. Apmeklētāju izvēlei bija piedāvāti gan dažādi pārtikas produkti, gan roku darbi, kuru vidū arī Ziemassvētkiem raksturīgas lietas.

Lasīt vairāk

Aizvadīta ikgadējā Pāvilostas novada ceļojošā kausa galda tenisā izcīņa

23.12.2016

Pāvilostas sporta zālē 16. decembrī notika ikgadējā Pāvilostas novada ceļojošā kausa izcīņa galda tenisā.

Lasīt vairāk

Piepildām Rūķupes Lielo Dāvanu maisu

20.12.2016

16. decembrī pats galvenais Rūķupes Rūķis ar saviem palīgiem bija ieradies Vērgales bērnudārzā  „Kastanītis”, lai saņemtu un pēc tam  tālāk nodotu ar mīlestību  sarūpētās  dāvanas.

Lasīt vairāk

Ceļā uz Ziemassvētkiem!

20.12.2016

15.decembrī uz Vērgales kultūras namu tika aicināti seniori, lai piedalītos atpūtas pasākumā “Ceļā uz Ziemassvētkiem”. Šī atkal bija tā reize, kad satikās seni draugi un paziņas, kaimiņi un bijušie darba kolēģi, lai patīkami pavadītu laiku.

Lasīt vairāk

Mūzikas skola svin jubileju

20.12.2016

14. decembra vakarpusē Pāvilostas Mūzikas skolas audzēkne Annija Ansone iesāka pasākumu, kas bija veltīts Pāvilostas Mūzikas skolas 25. jubilejai, zālē sēdošajiem nedaudz pastāstot par skolas dibināšanu un citiem skolas vēstures faktiem.

Lasīt vairāk

Labdarības pasākums Pāvilostas vidusskolā

15.12.2016

Laiks pirms Ziemassvētkiem ir īpašs, kad gada tumšajās dienās vairāk aizdomājamies par tiem, kam ikdienas steiga kļuvusi lēnāka un darāmie darbi veicas gausāk.

Lasīt vairāk

Pāvilostas dejotāji kuplina labdarības koncertu Aizputē

15.12.2016

Ar gaišām domām un raitu deju soli nu jau piekto reizi 10. decembrī Aizputē pulcējās Liepājas deju apriņķa dejotāji, piedaloties labdarības lielkoncertā "Deja no sirds uz sirdi" Aizputes sporta centrā.

Lasīt vairāk
» 1 2