Piektdiena, 01.07.2022
Rimants, Imants, Ingars, Intars

Apmeklējām 14.Gramatu svētkus Gaviezē

Apmeklējām 14.Gramatu svētkus Gaviezē

20.10.2015
   Grāmatu svētki, kas katru gadu tiek rīkoti kādā no Liepājas apkaimes novadiem, 16. oktobrī  nu jau 14. reizi notika Grobiņas novada Gaviezes pagastā.
    Gadu no gada pasākums ir plaši apmeklēts, pulcējot visu apkārtējo novadu bibliotekārus un novadu iedzīvotājus. Arī Pāvilostas novada iedzīvotāji, Pavilostas un Vērgales biblitekāru aicināti, kuplā pulkā jau kuro gadu apmeklē šos svētkus, šī reize nebija izņēmums.
 Šajā svētku reizē ar iedzīvotājiem tikās gan politiķi, gan Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards, kā arī nodibinājuma „Pasaules dabas fonds” direktors Jānis Rozītis, eksprezidents un grāmatas „Kas es esmu” autors Valdis Zatlers, populāras grupas „Musiqq” dalībnieks Emīls Balceris un daudzi citi. 
   Pasākuma programma bija ļoti plaša un katrs svētku apmeklētājs varēja atrast sev piemērotāko, ko klausīties un kādas atziņas gūt. Arī bērniem un jauniešiem šogad tika piedāvātas dažādas radošās darbnīcas un tematiskie pasākumi.
  Kā allaž svētku apmeklētājiem tika piedāvāta grāmatu komercizstāde, kuras laikā ikkatrs varēja iegādāties sen noskatītu grāmatu vai kādu jaunumu par ļoti īpašām cenām, kā arī piedalīties jaunāko grāmatu izlozē. Dažas no jaunajām grāmatām izlozēja arī svētku dalībnieki no Pāvilostas novada, ar ko viņus vēlreiz apsveicam!
    Bet Grāmatu svētku noslēgumā kā jauka dāvana no organizatoru puses visiem klātesošajiem bija Latvijas Nacionālā teātra aktiera Jura Hirša muzikāls sveiciens „Brīnumi notiek”.

Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto: M.Kurčanova, M.Vītola

 

 


 

« Atpakaļ