Sestdiena, 18.05.2024
Inese, Inesis, ēriks

Novembris

Ļaujies laika ritumam...

30.11.2015

28.novembrī Vērgales kultūras namā notika senioru atpūtas pēcpusdiena „Ļaujies laika ritumam”. 

Lasīt vairāk

Vērgales bibliotēkā notiek tikšanās ar rakstnieci

30.11.2015

27. novembrī Vērgales bibliotēkā bija tikšanās ar rakstnieci, 11 grāmatu autori Daci Priedi.

Lasīt vairāk

Jau septīto reizi Pāvilostā notiek jauniešu tautisko deju koncerts

29.11.2015

Jau septīto reizi Pāvilostas pilsētas kultūras namā piekdtienas, 27.novembra, vakarā notika jauniešu tautisko deju kolektīvu sadancošanās koncerts "Deju spēles vējā".

Lasīt vairāk

Arī Pāvilostas novada izglītības iestādes pievienojas streikam

28.11.2015

27.novembrī visā Latvijā un arī Pāvilostas novadā notika LIZDA izsludinātais vienas dienas brīdinājuma streiks, kurā par izglītības sistēmas sakārtošanu, izņemot Pāvilostas pilsētas PII "Dzintariņs" darbiniekus, streikoja gan Pāvilostas vidusskolas, gan Vērgales pamatskolas un Vērgales pagasta PII "Kastanītis" darbinieki.

Lasīt vairāk

Pāvilostnieki piedalās starpnovadu skolēnu sporta spēļu sacensībās basketbolā Priekulē

04.12.2015

2015.gada 26.novembrī Priekulē notika starpnovadu skolēnu sporta spēļu sacensības basketbolā 17.grupas jauniešiem.

Lasīt vairāk

Nākamās profesijas izvēle

04.12.2015

25. novembrī Vērgales pamatskolas 8., 9. klašu skolēni piedalījās "Latvijas Lauku konsultācijas un izglītības centra" rīkotajā projektā "Mūsdienīgas izglītības iespējas un zivsaimniecības popularizēšana".

Lasīt vairāk

Izstāde Vērgales muzejā

27.11.2015

No 11.novembra Vērgales muzejā ir apskatāma izstāde „Brīvības cīņas Latvijā no 1919. – 1920.gadam”. Tajā apskatāmi dažādi materiāli, grāmatas un publikācijas par šo laika periodu Latvijā – par Cēsu kaujām, Bermontiādi, Oskaru Kalpaku, Cēsu skolnieku rotu, kā arī par cīņām Ziemeļvidzemē un Latgalē.

Lasīt vairāk

Netradicionāla mācību stunda muzejā!

25.11.2015

24.novembrī Pāvilostas vidusskolas 5. un 6. klases skolnieki kopā ar skolotājiem Intu Vīganti, Āriju Paipu, Andri Paipu un es muzeja vadītāja novadījām netradicionālu mācību stundu muzejā.

Lasīt vairāk

PII „Dzintariņš” skolotājas regulāri papildina savas zināšanas

25.11.2015

Pāvilostas PII „Dzintariņš” skolotājas regulāri papildina savas zināšanas un gūst jaunas, un radošas idejas gan mācoties no kolēģēm, gan piedaloties izzinošos kursos un semināros.

Lasīt vairāk

Pāvilostas sieviešu koris "Sīga" dzied Priekulē

25.11.2015

21. novembrī Pāvilostas kultūras nama sieviešu koris „Sīga” devās uz Priekuli, lai piedalītos koru sadziedāšanās pasākumā „Skani, dziesma Latvijai!”

Lasīt vairāk

KTA kvalitātes gada balvas tūrismā “Lielais Jēkabs” pasniegšanas ceremonija

23.11.2015
20. novembrī Engures novada Šlokenbekas muižā norisinājās Kurzemes tūrisma asociācijas kvalitātes gada balvas “Lielais Jēkabs” pasniegšanas ceremonija. Šogad apritējuši jau vienpadsmit gadi, kopš iedibināta šāda tradīcija. Balva „Lielais Jēkabs” ir viens no veidiem, kā Kurzemes Tūrisma asociācija var pateikties tūrismā strādājošajiem par ieguldīto darbu Kurzemes tēla veidošanā un spodrināšanā.
Lasīt vairāk

Pāvilostas novadā atzīmē Latvijas valsts svētkus!

23.11.2015
Pāvilostas novadā Latvijas Republikas proklamēšanas 97.gadadienu atzīmēja piektdien, 14.novembrī, Vergales kulturas namā, bet 18.novembrī Pavilostas pilsētas kultūras namā. Šajā reizē tika pasniegti arī Pāvilostas novada pašvaldības abalvojumi.
Lasīt vairāk

Latvijas dzimšanas dienas svinības muzejā

25.11.2015

Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā 17.novembrī Pāvilostas vidusskolas 4. klase un audzinātāja Gaida Benete devās uz Pāvilostas novadpētniecības muzeju, kur mūs laipni sagaidīja muzeja vadītāja Irina Kurčanova, krājuma glabātāja Larisa Ķipste un tehniskā darbiniece Sandra Tetere. Muzejā mūs iepazīstināja ar Latvijas himnu, ģerboni un karogu vēsturi.

Lasīt vairāk

"Kastanītī" svin Latvijas dzimšanas dienu!

23.11.2015
Ar skaistām dzejas rindām iesākās svinīgais pasākums Vērgales pirmsskolas izglītības iestādē „Kastanītis”  par godu  Latvijas 97. dzimšanas dienai!  Pasākuma ievaddaļā  visi kopā  klausījāmies Latvijas himnu un uz interaktīvās tāfeles skatījāmies atbilstošu video.
Lasīt vairāk

Vērgales pamatskolā atzīmē Latvijas dzimšanas dienu!

23.11.2015

17.novembrī Vērgales pamatskolā notika svinīgs pasākums, veltīts Latvijas Republikas 97.dzimšanas dienai.

Lasīt vairāk

Pirmsskolas iestādē “Dzintariņš” atzīmē Latvijas dzimšanas dienu

23.11.2015

Gaidot Latvijas dzimšanas dienu, Pāvilostas pirmsskolas izglītības iestādes “Dzintariņš” audzēkņi kopā ar skolotājām noskaidroja, kas ir Latvijas bagātības un attēlo tās savos zīmējumos – meži, upes, ezeri, pļavas un tīrumi, bet pats galvenais strādīgie, čaklie Latvijas ļaudis, kas dzied, dejo un mīl savu zemi.

Lasīt vairāk

Vērgales bibliotēkā atzīmē Ziemeļvalstu biblioteku nedēļu

30.11.2015

Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļā bibliotēku apmeklēja 1.klases audzēkņi.

Lasīt vairāk

Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļa Pāvilostas bibliotēkā

23.11.2015

No 9. līdz 13. novembrim  Pāvilostas bibliotēkā  norisinājās ikgadējā Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļa, kuras tēma šogad bija „Draudzība Ziemeļos”. Ziemeļvalstīs projekts norisināsies jau 19. reizi, Latvijā – 18.

Lasīt vairāk

Pēc sezonas satiekas tūrisma uzņēmēji

13.11.2015

Kā ierasts divreiz gadā Pāvilostas novada tūrisma informācijas centrs rīko sapulces novada tūrisma uzņēmējiem. Tā  pirms aktīvās tūrisma sezonas maija vidū notika šī gada pirmā tikšanās, bet otrā sapulce pēc aktīvās tūrisma sezonas noslēgšanās notika 12.novembrī Pāvilostā, rotu darbnīcas - laivu nomas punkta "Redzēt debesis" telpās, Dzintaru ielā 7a.

Lasīt vairāk

Pieredzes apmaiņas brauciens- Igaunija

23.11.2015

Novembra mēnesī Kurzemes plānošanas reģiona (KPR) Uzņēmējdarbības atbalsta centrs organizēja pieredzes apmaiņas braucienu uz Igauniju- Hāpsalu, Lēnes apriņķi un Pērnavu. Vizītes mērķis bija iepazīties ar Igaunijas pieredzi uzņēmējdarbības atbalsta, investīciju un eksporta veicināšanu, kā arī ar Igaunijas pašvaldību pieredzi un plāniem Eiropas savienības finansējuma apguvē un investīciju piesaistē.

Lasīt vairāk
» 1 2