Svētdiena, 26.03.2023
Eiženija, Ženija

Jaunieši gatavojas Jauniešu dienām Talsos

Jaunieši gatavojas Jauniešu dienām Talsos

17.03.2015
   


 

 

    Informatīvais vakars- par veiksmīgas komandas modeli un gatavošanās Jauniešu dienai „Bez robežām” Talsos.
    14. martā visas dienas garumā jaunieši kopīgi tikās „Jauniešu istabas” telpās Pāvilostā un gatavoja komandas mājas darbus, lai varētu pienācīgi piedalīties Jauniešu dienā Talsos.
    Pasākuma tematika šogad ir VALSTIS, kuras katrai komandai piešķīra pēc izlozes principa, mūsu jauniešiem tika izlozētas Alžīrija un Uzbekistāna.
    Divas Pāvilostas novada  jauniešu komandas 21.martā piedalīsies Jauniešu dienās „Bez robežām” Talsos. Komandu sastāvos ir jaunieši gan no Pāvilostas vidusskolas, gan no Vērgales pamatskolas, gan jaunieši, kuri savas gaitas novada skolā jau ir beiguši un šobrīd studē augstskolā vai strādā novada teritorijā.
     Šobrīd jaunieši aktīvi gatavo mājas darbus- stilizētus karogus, vienotus saukļus, tērpus- valsts karoga krāsās,  atrakcijas citiem „Jauniešu dienas” dalībniekiem, kā arī, katrai komandai īpaši jāpiedomā pie komanda prezentācijas laukuma iekārtošanas, kurā jāizvieto informācija par pārstāvēto organizāciju un izlozēto valsti.
     Informatīvā vakara laikā jauniešus informēja par iespējām un prioritātē, piedaloties šādā pasākumā, par to, kā izveidot veiksmīgu un stabilu komandu, par komandas dalībnieku pienākumiem un veiksmīgu sadarbību.
Dalība šādos pasākumos vienmēr prasa sagatavošanās darbus, kas vienmēr ir laikietilpīgs, bet ļoti vērtīgs process jauniešu izaugsmei un pilnveidei. Tā ir vērtīga pieredze darbojoties komandā un individuāli, kas trenē jaunieša spēju uzņemties atbildību un pildīt uzliktos pienākumus.
    Paldies Vērgales pamatskolas direktora vietniecei Andai Blūmanei par Vērgales jauniešu iesaisti!
   Lielu paldies, Pāvilostas novada jaunieši saka Pāvilostas novada domei un Biedrībai „No idejas līdz attīstībai” par finansiālo un materiālo atbalstu gatavošanās procesā!
 
Rakstu sagatavoja Sintija Spriņģe,
Pāvilostas novada Jauniešu lietu speciāliste.
 
Fotogrāfiju autore Sintija Spriņģe
 

   EEZ, SIF, NVO” No idejas līdz attīstībai”, līguma nr. 2012.EEZ/DAP/MIC/161/1/K/033.

Šis raksts ir izveidots ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par raksta saturu atbild biedrība “ No idejas līdz attīstībai”. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.
« Atpakaļ