Piektdiena, 01.07.2022
Rimants, Imants, Ingars, Intars

Bērnības svētkus svin Pāvilostā

Bērnības svētkus svin Pāvilostā

25.05.2015
   Nedēļas nogalē, 23.maijā, Pāvilostas kultūras namā pirmo reizi notiks Bērnības svētki.
   Bērnības svētki ir svētki ģimenei, kas rada prieku un bērnības atmiņas bērniem un vecākiem, krustvecākiem un mīļajiem līdzcilvēkiem. Ar šo dienu krustmāte un krustēvs kļūst par svētku gaviļnieka – bērna uzticamajiem draugiem, padomdevējiem vai vienkārši, kā tautā saka, kļūst par otro māmiņu un tēti.
    Bērnības svētkos šogad piedalijās astoņi bērni vecumā no 1,5 gada līdz 9 gadiem - Roberts Šmaukstels ar kūmām Martu Aniņa un Oļegu Tarasovu; Jūlija Adriana Akerfelde ar kūmām Lindu un Ivaru Šmauksteļiem; Augusts Akerfelds ar kūmām Lindu un  Ivaru Šmauksteļiem; Agate Aniņa ar kūmāma Lindu un Ivaru Šmauksteļiem; Valters Aniņš ar kūmām Lauru Aniņu un  Kristapu Cīpolu; Ivo Aniņš ar kūmām Antu un Arturu Pūpoliem; Agnija Aniņa ar kumām Viku un Andi Akerfeldiem; Rūta Štempele ar kūmām Arti un Alisi Auniņiem.
    Saulainos Bērnības svētkus svinēt un pavadīt palīdzēja Čučumuižas Rūķi. Svinīgās daļas laikā vecākiem tika izsniegtas apliecību, kas apliecinās to, ka bērnam ar šo dienu ir krustvecāki. Katram bērnam šūpošanās laikā tika veltīta arī īpaša dziesmas un mīļi vārdi.
 
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
 
Foto: M.Kurčanova
 
 
 
 

 

« Atpakaļ