Pirmdiena, 27.06.2022
Malvīne, Malvis

Maijs

Koncerts „Vasaras noskaņā”

20.05.2015

19.maijā Vērgales pamatskolā notika gadskārtējais Pāvilostas Mūzikas skolas audzēkņu koncerts. Šis pasākums nu jau ir kļuvis par jauku tradīciju un tajā piedalās gan Vērgales, gan Pāvilostas bērni, parādot skatītājiem to, kas apgūts šajā mācību gadā.

Lasīt vairāk

Velo- moto- auto parāde 2015

29.05.2015

Jau piekto gadu pēc kārtas Pāvilostas pilsētas svētku neatņemama sastāvdaļa ir biedrības „No idejas līdz attīstībai” organizētā velo-moto un pirmo reizi arī auto parāde.

Lasīt vairāk

Pāvilostas pilsētas 136.jubilejas svinības!

19.05.2015

Tieši 136 gadus atpakaļ – 1879.gada 16.maijā vācu barons Otto Fridrihs fon Lilienfelds svinīgā ceremonijā ar vārdiem „Zaļot un plaukt” nokristīja nākamo pilsētu sava brāļa Kurzemes gubernatora Pāvila fon Lilienfelda vārdā par  Paulshafen jeb Pāvilostu. Un tā šī mazā pilsētiņa dzīvo, zaļo un pamazām plaukst Kurzemes jūrmalā.

Lasīt vairāk

ZZ Čempionāta finālā Jūrmalā startēs Vērgales pamatskolas 8.klase

27.05.2015

12.maijā Kuldīgā notika Zelta Zivtiņas un jauniešu organizācijas Avantis rīkotais vērienīgākais  Latvijas skolēnu prāta un sporta spēļu ZZ Čempionāta 2015 Kurzemes pusfināls.

Lasīt vairāk

Gatavošanās Velo- moto- auto parādei

29.05.2015

Lai veiksmīgi noritētu parādes organizēšana, 11.maijā  biedrības „No idejas līdz attīstībai” pārstāves Inta Vīgante un Sintija Spriņģe, tikās ar galveno Pāvilostas pilsētas svētku organizatori, Pāvilostas novada pašvaldības kultūras nama vadītāju Silvu Vārsbergu.

Lasīt vairāk

Muzeju nakts Vērgalē

21.05.2015

15.maijā Vērgales pagasta muzejā norisinājās gadskārtējais Muzeju nakts pasākums. Šajā gadā Vērgales muzejā notikuši dažādi pasākumi un izstādes, taču šis ir pirmais lielākais pasākums pēc muzeja akreditācijas pērnā gada nogalē. Šis gads ir Raiņa un Aspazijas jubilejas gads, tādēļ arī pasākums muzejā tika veltīts abiem dižgariem ar nosaukumu „Aspazijas un Raiņa gaismā”.

Lasīt vairāk

Pēdējais zvans Vērgales pamatskolā

19.05.2015

15.maijā Vērgales pamatskolā notika Pēdējā zvana sarīkojums 9.klases skolēniem.

Lasīt vairāk

Pāvilostas vidusskolā izskan Pēdējais zvans

19.05.2015

Piektdien, 15.maijā, Pāvilostas vidusskolā izskanēja 9. un 12.klases Pēdējais zvans. Uz svinīgo brīdi Pāvilostas aktu zālē bija pulcējušies skolotāji, tehniskie darbinieki, vecāki, citu klašu skolēni un pārējie viesi.

Lasīt vairāk

Bibliotēkā atklāj izstādi!

15.05.2015

Piektdien, 15.maijā, Pāvilostas izstāžu zālē notika mākslinieces - gleznotājas Ludmilas Grīnbergas mākslas darbu izstādes "Pie jūras dzīve mana..." atklāšana.

Lasīt vairāk

Grāmatu starts turpinās

14.05.2015

Klāt 9.maija rīt un atkal bibliotēkā čalo liels skaits mazo trīsgadnieku. Bibliotēkas priekštelpā sastapām lielu salmu pūci, kura sveicināja un sagaidīja ikvienu mazo lasītāju, vēlāk noskaidrojām, ka pūce atstājusi bērniem vēstuli. Vēstulē tika rakstīts, ka pūce pazaudējusi savas brilles un aicināja bērnus kopā ar vecākiem izgatavot pūcei jaunas brilles. Lielas, apaļas, krāsainas- kādas vien katrs vēlējās.

Lasīt vairāk

Pāvilostas Mākslas skolas audzēkņu izstāde

19.05.2015

Pāvilostas Mākslas skola š.g. 8.maijā sniedza dāvanu Jūrkalnes audzēkņu vecākiem izstādes formā, tā padarot vēl nedaudz košāku skolēnu sagatavoto koncertu Mātes dienā.

Lasīt vairāk

Informatīvais vakars pasākumu organizēšana un gatavošanās velo-moto-auto parādei Pilsētas svētku ietvaros

29.05.2015

6.maijā „Jauniešu istabā” norisinājās informatīvais vakars, kurš tika veltīts Velo-Moto-Auto parādei, kuras organizēšana kļuvusi jau par biedrības „No idejas līdz attīstībai” tradīciju. Parāde ik gadu tiek organizēta Pāvilostas pilsētas svētku ietvaros.

Lasīt vairāk

"Vērgalītei" jauni tērpi

13.05.2015

  Biedrība "Vērgalīte" īstenojusi projektu "Pie jūriņas maliņā", kā rezultātā izgatavoti 24 komplekti Sakas tautastērpi Vērgales pagasta vidējās paaudzes deju kolektīvam "Vērgalīte".

Lasīt vairāk

Izglītības iestādēs svin Mātes dienu!

12.05.2015

Lai gan šogad Mātes dienu atzīmējām svētdien, 10.maijā, Pāvilostas novada izglītības iestādēs koncertus savām mīļajām māmiņām bērni pasniedza jau piektdien, 8.maijā. Savus priekšnesumus veltītus Māmiņu dienai rādīja gan Vērgales bērnudārza "Kastanītis" un Pāvilostas pirmsskolas "Dzintariņš" audzēkņi, gan Vērgales pamatskolas un Pāvilostas viduskolas skolēni.

Lasīt vairāk

Izpilddirektors tiekas ar prezidentu

07.05.2015

Trešdien, 6.maijā,  Valsts prezidents Andris Bērziņš tikās ar "Lielās Talkas" organizatoriem un atbalstītājiem, to skaitā bija arī Pāvilostas novada izpilddirektors Alfrēds Magone.

Lasīt vairāk

Muzikāla gaisotne „ Dzintariņā”

22.05.2015

5. maijā Pāvilostas Mūzikas skolas audzēkņi ciemojās Pāvilostas bērnudārzā „Dzintariņš”.

Lasīt vairāk

BĒRNU DRAMATISKAIS PULCIŅŠ SVIN 15 GADU JUBILEJU!

15.05.2015

Kad maija mēnesis svin savus skaistākos svētkus, arī Pāvilostas kultūras namā šogad tika svinēta skaista jubileja -  Pāvilostas kultūras nama bērnu dramatiskajam pulciņam apritēja 15 gadi.

Lasīt vairāk

Vērgales skolēni realizē Monreālas Latviešu sabiedriskā centra ekskursiju projektu „Pētīsim un izzināsim Latvijas vēsturi”

27.05.2015

2015.gada pavasarī nodibinājums "Vītolu fonds" sadarbībā ar Monreālas Latviešu sabiedrisko centru bija izsludinājis ekskursiju projektu konkursu „Pētīsim un izzināsim Latvijas vēsturi”, kurā  tika iesniegti 165 ekskursiju projekti.  Žūrija atbalstīja 80 pieteikumus, to vidū arī mūsu skolas 8.klases skolēnu un klases audzinātājas Ivitas Meļķes  rakstīto projektu. Katra skola saņēma 400 eiro, lai varētu realizēt savu projektu.

Lasīt vairāk

Svētku gadatirgus Vērgalē

06.05.2015

1.maija pašā rīta agrumā Vērgales centrā jau bija manāma zināma rosība, jo pārdevēji gatavojās savu pircēju sagaidīšanai. Gadatirgus pulcēja tirgotājus no tuvienes un tālienes ar dažādu preču sortimentu.

Lasīt vairāk
» 1 2