Otrdiena, 18.06.2024
Madis, Alberts

Jūlijs

Veic brīvprātīgo darbu Pāvilostas mūzikas un mākslas festivālā „Zaļais stars”

03.08.2015

Atsaucoties sociālo tīklu aicinājumam, Pāvilostas novada jaunieši Terēze un Edgars kļuva par  festivāla brīvprātīgajiem palīgiem.

Lasīt vairāk

Pāvilostā otrreiz atmirdz "Zaļais stars"

29.07.2015

Jau otro gadu Pāvilostā 24. un 25. jūlijā norisinājās pāvilostnieka un izcila latviešu dziesmu autora Ulda Marhilēviča radītais mūzikas un mākslas festivāls „Zaļais stars”. Iepriekšējā gadā labās atsauksmes par festivālu, šogad pulcēja tik pat daudz klausītāju un mākslas baudītāju.

Lasīt vairāk

"Vērgalīte" piedalās festivālā "Soļi smiltīs" Skultes pagastā

29.07.2015

Jau par tradīciju Vērgales pagasta vidējās paaudzes deju kolektīvam "Vērgalīte" kļuvusi dalība vidējās paaudzes deju festivālā "Soļi smiltīs", kas ikgadu notiek jūlija pēdējā nedēļas nogalē kādā no piejūras pašvaldībām. Šogad Skultes pagasta Vārzās norisinājās tautas deju kolektīvu vasaras satikšanās festivāls "Soļi smiltīs" "Uz akmeņa danci griezu".  

Lasīt vairāk

Pāvilostā viesojas draugi no Ukrainas!

28.07.2015

Vienlaicīgi ar otro Pāvilostas mūzikas un mākslas festivālu "Zaļais stars" Pāvilostā no 24. līdz 26.jūlijam viesojās un ar mūsu novadu iepazinās astoņi Ukrainas pilsētas Gorodok pārstāvji.

Lasīt vairāk

"Vērgalīte" piedalās festivālā Vācijas pilsētiņā Krovā

28.07.2015

Jūlija sākumā Vācijas pilsētiņā Krovā, kas atrodas Mozeles upes ielejā, norisinājās 62. starptautiskie vīna un folkloras svētki, kuros piedalījās arī Vērgales pagasta vidējās paaudzes deju kolektīvs "Vērgalīte".

Lasīt vairāk

Bebes svētki nosvinēti

23.07.2015

Uz ekskursiju un kopā būšanu atnāca un atbrauca visi tie esošie un bijušie Bebes ļaudis, kuriem nav vienaldzīgas Rasmas Vērnieces dzejoļa rindas ,,Vasarā, kad sazied pļavas bites ziedos dūc, noliec malā darbus savus, Bebe gaida mūs! Bebes svētkos, Bebes svētkos atkal jābūt man!’ Un tā plkst. 14.00 gandrīz pilns Rolanda stūrētais lielais autobuss sāka vizināt lielus un mazus ekskursijā.

Lasīt vairāk

Zvejnieku svētki Pāvilostā aizvadīti

17.07.2015

Tradicionāli jūlija mēneša otrajā sesdienā Pāvilostā tiek svinēti Zvejnieku svētki. Šogad šos publikas mīlētos un apmeklētos svētkus svinējām 11.jūlijā.

Lasīt vairāk

PAPILDINĀTS!!! Pāvilostnieki dodas uz Dziesmu un deju svētkiem!

07.07.2015
   Valdot lielam satraukumam un pacilātam emocijām, pirmdienas vēlā pēcpusdienā Pāvilostas kultūras nama 1.-4.klašu, 3.-6.klašu un 5.-9.klašu tautisko deju kolektīvi devās uz Rīgu, lai piedalītos XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos.
 
Lasīt vairāk

Oficiāli atklāj veikparku "WAKE Das Crocodill" Pāvilostā

20.07.2015

Šī gada 4. jūlijā ekstrēmo ūdens sporta veidu piekritējiem tik ļoti iecienītā Pāvilosta kļuva par vēl vienu sporta veidu bagātāka - līdzās vindsērfinga, sērfinga un  kaiborda iespējām, nu arī veikbords ir kļuvis par neatņemamu Pāvilostas sastāvdaļu, ko neietekmē nedz vēja virzieni, nedz brāzmu stiprums, portālu informējis WAKE Das Crocodill vadītājs Krišjānis Tūtāns.

Lasīt vairāk