Svētdiena, 21.04.2024
Marģers, Anastasija

Pāvilostnieki viesojas Valgundē

Pāvilostnieki viesojas Valgundē

18.02.2015
    Skaistākajā februāra mēneša dienā - Svētā Valentīna dienā, 14.februārī, Pāvilostas pilsētas kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs devās uz Jelgavas novada Valgundes pagastu, lai kuplinātu IKSC "Avoti" rīkoto koncertu "Tā es tevi mīlēšu".
    Izglītības, kultūras un sporta centra "Avoti" vidējās paaudzes deju kolektīvs "Valgundietis" janvārī viesojās Pāvilostā, kur ar savām dejām Pāvilostas kultūras namā sadraudzības koncertā priecēja skatītājus un citus deju kolektīvus. Šoreiz, lai stiprinātu draudzības saites ar "Valgundieti", Pāvilostas vidējās paaudzes deju kolektīvs devās atbildes vizītē uz Valgundi, kur ar dejām "Es pazinu to meitiņu", "Pieci vilki kazu rāja", " Rudzu maize, kviešu maize" un "Kad tie zēni prūšos gāja" kuplināja mīlestībai veltīto koncertu "Tā es tevi mīlēšu".
   Koncertā savas dejas izdejot bija sabraukuši arī deju kolektīvs "Ritums", tautisko deju kolektīvs "Vilciņš" un senioru deju kolektīvs "Skaistgirys" no Valgundes sadraudzības pilsētas Skaistgires Lietuvā. Par muzikālām pauzēm deju starplaikos parūpējās Valgundes pagasta vokālais ansamblis "Ilūzija".
    Pēc koncerta turpinājās ballē ar grupu "Kompliments". Balles laikā katram deju kolektīvam bija jāatrāda mājās sagatavotais priekšnesums, pāvilostnieki visiem klātesošajiem caur priekšnesumu "Nu kaut kā tā ir Pāvilostā!" pastāstīja  par dzīvi pie dzintara jūras.
  
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
 
Foto: M.Kurčanova
 
 
 
 
« Atpakaļ