Ceturtdiena, 25.07.2024
Jēkabs, Žaklīna

Pāvilostas Mūzikas skolas notikumi decembrī

Pāvilostas Mūzikas skolas notikumi decembrī

21.12.2015
      1.decembrī Mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi sniedza koncertu „Palīdzēsim saviem līdzcilvēkiem” Pāvilostas sociālās aprūpes centrā. Koncertā skanēja gan klavieres, gan vijoles, gan akordeons un dziesmas. Ar mums kopā muzicēja arī akordeona spēles meistari Haralds Lukašēvics un Aivars Kažis- paldies par skaistām melodijām!
 
Foto: G. Vagotiņa Vagule
 
 
 
    16.decembrī Pāvilostas Mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi aicināja uz koncertu "Kopā Ziemassvētkos".Sautraukums un prieks virmoja gaisā- bērni bija gatavojušies šim pasākumam. Klausītājiem bija iespēja dzirdēt ne tikai klasisko un tradicionālo ziemassvētku mūziku klavieru, vijoļu, akordeona un ģitāras skanējumā.
    Šoreiz muzicēja arī ģimeņu ansambļi: māsiņas Brēdiķes - Sanija un Madara, kā arī Niedoliņas - Antra un Paula, ceram ka nākotnē varēsim iesaistīt arī vecākus. Vokālais ansamblis skolotājas J. Doroņinas vadībā izpildīja J. Nikoļskas dziesmu "Dzimis" krievu valodā, bet noslēgumā Loreta krafta, Krista Ziemele, Marta Vītoliņa un Agate Štokmane nodziedāja dziesmu „Vai tu esi dzirdējis”.
 
Foto: I. Šnore
  
 
Mēģinājumā ar Uldi Marhilēviču

 
  Pateicamies vecākiem par atbalstu pasākumos, kuru decembrī bija daudz - gan Pāvilostas sociālās aprūpes centrā, gan Pāvilostas novadpētniecības muzeja un Pāvilostas PII "Dzintariņš" pasākumos, Ziemassvētku tirdziņā, gan Sakaslejas baznīcas Erģeļu un mūzikas attīstības fonda Ziemassvētku koncertā kopā ar Uldi Marhilēviču. 
 
Novēlam 2016. gadā veselību un izturību!
 
Mūzikas skolas direktore Inga Šnore
 

« Atpakaļ