Svētdiena, 25.09.2022
Rauls, Rodrigo

Tūrisma rallijs arī Pāvilostas novadā!

Tūrisma rallijs arī Pāvilostas novadā!

19.08.2015
    2015. gada 1. augustā notika tūrisma portāla  www.atputasbazes.lv rīkotais tūrisma rallijs „Lejaskurzemes tūre tautiskā stilā”. Pāvilostas novads rallijā piedalījās ar čertiem kontrolpumktiem: Pāvilostas novadpētniecības muzeju un laivu māju, ostu un moliem, Akmeņraga bāku un Vērgaes muižas kompeksu.
     Sākums rallijam bija Alsungā, noslēgums - Liepājā. Dienas garumā dalībnieki pabija ne tikai Pāvilostā, bet apmeklējavarī citas Kurzemes mazpilsētiņas: Grobiņu, Bārtu, Priekuli, Durbi un Aizputi.
    Godājot Kurzemi, šajā tūrisma rallijā dalībnieki gan iekšējā izjūtā, gan ārējā veidolā bija tautiski. Priecājās, par uzvilktajiem īstiem tautas tērpiem. Arī automašīnu rotāšanā šoreiz bija izmantoti ozolu zari, savas valsts karodziņš  un simts citu interesantu lietu. 
     Šis tūrisma rallijs radija vēl nebijušu draudzību un vienotību savas zemes izjūtā. Vienā no 4 kontropunktiem ostā pie moliem babija 133 no 140 dalībnieku komandām. Novadpētniecībasmuzejā, lai nopelnītu punktus komandas sēja mezglus,pie moliem rādīja savus spēkus un meistarību zābaka mešanā, fotogrāfējās, pie Akmeņraga bākas un Vērgales muižas kompleksā atbildēja uz interesantiem jautājumiem. Paldies visiem, kas palīdzēja un strādāja, lai citiem šis pasākums būtu izdevies! Paldies – Irinai Kurčanovai,  Griškēviču ģimenei, Anetei Blaževičai un Artim Raibertam, Andrai Lankai un Annai Šēnai, Tatjanai Vešņakovai, Lienei Zaļkalnei un Oskaram Glezeram, Mirdzai Sīpolai un Daigai Enkuzenai, Uldim Kristapsonam, Samantai Šēlei, pašvaldības labiekārtošanas strādniekiem Kasparam  Šķilam un Rinaldam Stirnam.
 
Pāvilostas novada TIC vadītāja
Mairita Tumpele
 
Foto: V.Braže, I.Kurčanova, M.Tumpele
 
 
Plašāku fotoreportāžu skatieties FOTOGALERIJĀ

 

« Atpakaļ