Otrdiena, 04.10.2022
Modra, Francis

Paliec sveika, Vasariņa!

Paliec sveika, Vasariņa!

31.08.2015
    29.augustā Vērgales bērnudārzā „Kastanītis” notika tradicionālais jaunā mācību gada ieskandināšanas pasākums „Paliec sveika, Vasariņa!” Uz šo pasākumu pulcējās bērni un viņu vecāki, lai atvadītos no aizejošās Vasariņas (Velgas Freimanes), kura visiem izrādīja savu jauno tērpu un nolasīja savu sacerēto dzejoli.
     Vērgales pagasta pārvaldes pārstāvji sveica visus tos 6 bērnus un viņu vecākus, kuri dzimuši un reģistrēti Vērgales pagastā laika periodā no pagājušā gada augusta līdz šī gada augustam. Bet „Kastanīši” savā pulkā uzņēma 13 jaunos kastaņbērnus, dāvinot viņiem bērnudārza „Kastanītis” piespraudi. Vērgales bērnudārzs ir viens no retajiem, kuru bērni var apmeklēt no 1 gada vecuma. Šogad izglītības iestādi apmeklēs pavisam 56 audzēkņi. Savu pirmo izglītības iestādi ar priekšnesumiem bija ieradušies sveikt bijušie audzēkņi no Vērgales pamatskolas folkloras kopas „Čabraki” kopā ar skolotāju Maritu Kalēju.
    Vecākiem bija iespēja iepazīties ar sava bērna grupiņas telpām un tikties ar bērnu dārza personālu. Bet tikmēr bērni piedalījās dažādās aktivitātēs – tapa krāsaini zīmējumi uz asfalta, tika pūsti ziepju burbuļi, no ziediem zālienā tika izveidota krāšņa kompozīcija – Saulīte, bet rotaļās visus iesaistīja folkloras kopa „Čabraki”.
Veiksmīgu jauno mācību gadu!
 
Vita Braže
 
Foto: V.Braže
 
Plašāku fotoreportāžu skatieties FOTOGALERIJĀ
 
 
 
 

 

« Atpakaļ