Svētdiena, 21.07.2024
Meldra, Meldris, Melisa

Augusts

Senās uguns nakts aizvadīta

02.09.2015

Šī gada 29.augustā Pāvilostā notika tūrisma sezonas noslēguma pasākums „Senās uguns nakts”. Šogad pasākums notika 17 reizi.

Lasīt vairāk

Paliec sveika, Vasariņa!

31.08.2015

29.augustā Vērgales bērnudārzā „Kastanītis” notika tradicionālais jaunā mācību gada ieskandināšanas pasākums „Paliec sveika, Vasariņa!” Uz šo pasākumu pulcējās bērni un viņu vecāki, lai atvadītos no aizejošās Vasariņas.

Lasīt vairāk

Pāvilostas pensionāri jau atkal dodas ekskursijā!

31.08.2015

Ne spoža saule, ne augstie plus grādi nebija par šķērsli, lai Pāvilostas pensionāri redzētu, izstaigātu un ar liftiem izbraukātu vareno Gaismas pili Rīgā.

Lasīt vairāk

Ceļojošais kauss pludmales futbolā

28.08.2015

22. augustā Pāvilostas pilsētas pludmalē notika Pāvilostas ceļojošais kausa pludmales futbolā izcīņa, ko organizēja Pāvilostas novada pašvaldība sadarbībā ar Andri Cābeli.

Lasīt vairāk

"Vērgalīte" piedalās starptautiskā konferencē

28.08.2015

22. augustā Vērgales pagasta vidējās paaudzes deju kolektīvs "Vērgalīte" piedalījās Latvijas Apvienotās Metodistu baznīcas starptautiskajā konferencē, kur Wesly Camp, kas atrodas Vērgales pagastā, demonstrēja dažādu novadu tautastērpus, nodejoja vadītājas Kristīnes Jaunbrūnas deju "Apaļā polka", kā arī kopā ar konferences dalībniekiem izdejoja "Līgo dančus".

Lasīt vairāk

Pasākums visai ģimenei – „ma – DARA”

24.08.2015

22.augustā Ziemupes stāvlaukumā notika jau ceturtais brīvdabas pasākums visai ģimenei „ma – DARA”.

Lasīt vairāk

Tiekas “ Grāmatu starts “ dalībnieki

26.08.2015

Vasarai piemīt maģiska burvība, ne tikai Līgo vakarā. Cauri visai vasarai vijas svinamās dienas, ceļojumi, piedzīvojumi, jaunas atklāsmes un satikšanās.Un tā, piektdien, 21. augustā uz kārtējo satikšanos bija sanākuši ”Grāmatu starts” dalībnieki (trīsgadīgie bērni) ar saviem vecākiem, brāļiem un māsām.

Lasīt vairāk

"Pūre chocolate" kausa izcīņa tenisā

24.08.2015

15. augustā Pāvilostas stadiona tenisa kortos notika Sia "Pūre chocolate" kausa izcīņa tenisā sadarbībā ar Pāvilostas novada pašvaldību.

Lasīt vairāk

Pāvilostnieki koncertē Vācijā!

24.08.2015

Pāgājušā gada jūnija mēneša beigās Pāvilostas novada sieviešu koris un vidējās paaudzes deju kolektīvs viesojās Valmieras pusē uz ikgadējo Burtnieku novada pašdarbnieku saietu Ēveles pagastā. Tas bija sākuma punkts jaukai kora un dejotāju sadarbībai, kā arī tieši šajā reizē nāca ierosinājums, ka šādā pat sastāvā varētu koncertēt arī ārpus Latvijas robežām.

Lasīt vairāk

Ar mīlestību no Ukrainas!

19.08.2015

Lai gan vasaras mēnešos Pāvilosta ar savu mazpilsētas šarmu vilina daudz atpūtnieku, dabas un klusuma mīļotāju, augusta mēneša vidū Pāvilostā bija sabraukuši neparasti daudz viesu. Kā vienu no iemesliem šādām lielām cilvēku masām droši var minēt 15.augustā notikušo Ivana Franko vārdā nosauktā labdarības fonda „Posvit” ("Посвит") Ukrainā un Pāvilostas novada domes pasākumu „Ar mīlestību no Ukrainas”.

Lasīt vairāk

Prieks dzīvot Vērgalē!

19.08.2015

8.augustā, Vērgales svētku ietvaros, notika makšķerēšanas sacensības jauniešiem un pieaugušajiem.

Lasīt vairāk

Pāvilostā norisinājās tenisa turnīrs "Pāvilostas Kauss 2015"

19.08.2015

Pāvilosta ir īpaša vieta, kurā ir vēlme atgriezties vēl un vēl. Labs iemesls ar ģimeni izrauties uz brīvdienām Pāvilostā ir tenisa turnīrs "Pāvilostas Kauss", kas šogad jau trešo reizi 8. un 9.augustā pulcināja mūs visus brīvdienās ar tenisa tematiku.

Lasīt vairāk

Turpina aust garāko kājceliņu "Ceļš kāpās" Pāvilostas novadā

19.08.2015

Pāvilostas audējas turpina aust garāko kājceliņu "Ceļš kāpās" Pāvilostas novadā.

Lasīt vairāk

Ziemupnieku saiets

14.08.2015

8.augustā Ziemupē norisinājās gadskārtējais ziemupnieku saiets, pulcējot vienkopus visus tos, kuri patreiz dzīvo Ziemupē, gan tos, kuriem saknes ir Ziemupē.

Lasīt vairāk

Svin Sakas pagasta svētkus

14.08.2015

Augusta mēneša pirmie datumi tradicionāli ir laiks, kad Pāvilostas novadā svinam Sakas pagasta svētkus.

Lasīt vairāk

Tūrisma rallijs arī Pāvilostas novadā!

19.08.2015

2015. gada 1. augustā notika tūrisma portāla  www.atputasbazes.lv rīkotais tūrisma rallijs „Lejaskurzemes tūre tautiskā stilā”. Pāvilostas novads rallijā piedalījās ar čertiem kontrolpumktiem: Pāvilostas novadpētniecības muzeju un laivu māju, ostu un moliem, Akmeņraga bāku un Vērgaes muižas kompeksu.

Lasīt vairāk