Sestdiena, 13.04.2024
Egils, Egīls, Nauris

Informatīvais vakars ar prezentācijas materiālu gatavošanu Kurzemes NVO centra jauniešu uzņemšanai un sapņu ķērāju darbnīca

Informatīvais vakars ar prezentācijas materiālu gatavošanu Kurzemes NVO centra jauniešu uzņemšanai un sapņu ķērāju darbnīca

08.05.2015


13.aprīlī Informatīvais vakars tika veltīts jauniešu informēšanai par to, ka 17.aprīlī Pāvilostas novada „Jauniešu istabā” viesosies Kurzemes NVO centra jaunieši, ar mērķi veidot turpmāku sadarbību. Informatīvā vakara laikā tika pārrunātas Pāvilostas novada jauniešu aktualitātes nozīmīgākās lietas, par kurām būtu lietderīgi informēt arī „Jauniešu istabas” viesus, tika gatavoti prezentācijas materiāli, kurus varētu pasniegt un parādīt Kurzemes NVO centra jauniešiem, kā arī, praktisks papildinājums radošākai ideju plūsmai- sapņu ķērāju gatavošana.
Vakara laikā tika izplānota Kurzemes NVO centra jauniešu viesošanās dienas plāns un aktivitātes. Tika nolemt viesiem demonstrēt Pāvilostas novada jauniešu Kārļa Vītola un Dāvja Bērznieka veidotos video par Pāvilostu, kuros precīzi tiek attēlotas jauniešiem iemīļotas vietas, nodarbes un aktualitātes, tika izplānota telpas iekārtošana video materiālu prezentēšanai, tika sagatavotas nelielas vizītkartes par „Jauniešu istabu.

Gatavojot sapņu ķērājus, tika nolemts, ka tie varētu lieliski kalpot kā prezentācijas materiāls un dāvana ikvienam, kas viesojas „Jauniešu istabā”.Sapņu ķērājs jeb sapņu šķirotājs pēc senas Ziemeļamerikas indiāņu leģendas ir rāmītis, kuru pakar virs gultas galvgaļa, lai labie sapņi rāmīša tīklā tiktu notverti un paturēti, bet sliktie caur tīkla caurumu aizvadīti projām.
Sapņu ķērāju gatavošanas laikā runājām par sapņiem, gan izsapņotajiem miega laikā, gan sapņiem, kuri tapuši atvērtām acīm! 
Sapņojām par pasauli nākotnē- par to, kādu to vēlamies redzēt!
Katram bija iespēja atrast sev vispiemērotāko nodarbi, aplūkot jau izgatavotos darbiņus un iedvesmoties, lai radītu pats savējo.
 
Raksta un fotogrāfiju autore

Sintija Spriņģe

EEZ, SIF, NVO” No idejas līdz attīstībai”, līguma nr. 2012.EEZ/DAP/MIC/161/1/K/033.

Šis raksts ir izveidots ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par raksta saturu atbild biedrība “ No idejas līdz attīstībai”. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

 

 

« Atpakaļ