Sestdiena, 18.05.2024
Inese, Inesis, ēriks

Vidusskolas koncerts „Ka tik skan!”

Vidusskolas koncerts „Ka tik skan!”

29.04.2015
    Pēc rosīgās piektdienas Pāvilostas novadā, kultūras namā  norisinājās koncerts „Ka tik skan!”, kura otrs nosaukums varēja  būt „Kā gribu, tā dziedu”. Koncertu, kas tika veltīts dziedāšanas priekam, vadīja 12.klases skolnieces Sabīne Sļesarenko un Linda Ansone. Katrs koncerta apmeklētājs tika iepriecināts ar  melodiskām dziesmu skaņām, dodot iespēju pēc tam nobalsot par sev tīkamāko priekšnesumu, ko izpildīja dažādu vecuma jaunieši.
     Koncerta programmas gatavošanās procesā (mēģinājumos) varēja pieteikties jebkurš jaunietis vai jauniešu grupa no 7 līdz .... gadiem, kurš ar savu priekšnesumu  no sirds vēlējās sagādāt prieku saviem draugiem, paziņām, radiem.
     Izvēlētā dziesma tika gatavota gan saviem spēkiem, gan mūzikas skolotājas Bunkas Daces vadībā, arī mēģinot  kopā ar grupu „Piemare”. Dziesmu izpildītājiem šis bija arī mācību laiks dziedāšanā un savstarpējo sadarbošanās prasmju apgūšanā, respektējot citu vēlmes un nepieciešamības – galvenais ir uzdrīkstēties un īstenot savus sapņus!
     Kultūras nama dramatiskais kolektīvs pieteica sevi ar  sagatavoto dziesmu „Lillā limuzīns”, kas  visiem klātesošjiem lika sarosīties un smaids no skatītāju sejām negribēja pazust. Arī skolotāju kolektīvs bija sarūpējis atraktīvu priekšnesumu, izpildot dziesmu „Saule riet”. Viss izdevās!
     Vislielākais paldies tika teikts mūzikas skolotājai Bunkai Dacei par  pacietību, radošumu un darbu, kas tika ieguldīts koncerta sagatavošanā.
Skatītāju simpātiju ieguva divas dziesmas „Vējš aiziet raudādams” un „Šonakt”, balvā saņemot braucienu ar laivu pa Saka upi, ko palīdzēs realizēt Ģirts Vagotiņš Vagulis (biedrība "Pāvilostas laivas").
 
Marita Rolmane
 
Foto un video: M.Kurčanova
 
 
 
 

 

« Atpakaļ