Sestdiena, 22.06.2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Aprīlis

Informatīvais vakars ar prezentācijas materiālu gatavošanu Kurzemes NVO centra jauniešu uzņemšanai un sapņu ķērāju darbnīca

08.05.2015

13.aprīlī Informatīvais vakars tika veltīts jauniešu informēšanai par to, ka 17.aprīlī Pāvilostas novada „Jauniešu istabā” viesosies Kurzemes NVO centra jaunieši, ar mērķi veidot turpmāku sadarbību. Informatīvā vakara laikā tika pārrunātas Pāvilostas novada jauniešu aktualitātes nozīmīgākās lietas, par kurām būtu lietderīgi informēt arī „Jauniešu istabas” viesus, tika gatavoti prezentācijas materiāli, kurus varētu pasniegt un parādīt Kurzemes NVO centra jauniešiem, kā arī, praktisks papildinājums radošākai ideju plūsmai- sapņu ķērāju gatavošana.

Lasīt vairāk

Vēl viena sakopta vieta!

29.04.2015

28. aprīlī muzeja darbinieces sadarbībā ar ZS 46. kājnieku bataljona komandieri Jāni Mežvilku un Pāvilostas novada pašvaldības labiekārtošanas darbiniekiem sakopa lietuviešu karavīru kapu vietu Zaļkalna mežā.

Lasīt vairāk

Starpnovadu sadziedāšanās svētki Vērgalē

29.04.2015
24. aprīlī uz Vērgali devās 5 – 6 gadīgie bērni  no Alsungas, Cīravas, Pāvilostas un protams Vērgales. Starpnovadu sadziedāšanās svētki 5 – 6 gadīgajiem bērniem notiek jau ceturto gadu pēc kārtas, katru reizi kāds no dalībnieku vidus uzņem viesus savā kultūras namā. Pagājušajā gadā šie svētki notika Cīravā, bet šogad pasākuma organizēšanu uzņēmās Vērgales PII „Kastanītis” kolektīvs.
Lasīt vairāk

„Izbrauciens pa jūru vienas dienas garumā” vai „ Galvenais, ka āķis lūpā”

29.04.2015

25. aprīļa rīts Pāvilostas audēju pulciņam „ Lumstiņš” bija īpašs. Savā darbnīcā mēs uzņēmām viesi  no Liepājas – tekstilmākslinieciņ Smaidu Rubezi.

Lasīt vairāk

Muzikantu saiets Vērgalē jeb pieci vienā

29.04.2015

Piecas muzikantu grupas spēlēja Vērgales kultūras namā 25.aprīļa vakarā. Sarīkojuma apmeklētājiem bija iespēja klausīties un dejot, novērtēt un salīdzināt vairāku muzikantu grupu uzstāšanos.

Lasīt vairāk

Vidusskolas koncerts „Ka tik skan!”

29.04.2015

Pēc rosīgās piektdienas Pāvilostas novadā, kultūras namā  norisinājās koncerts „Ka tik skan!”, kura otrs nosaukums varēja  būt „Kā gribu, tā dziedu”.

Lasīt vairāk

Talkas darbi Ziemupē

29.04.2015

Ziemupes centrā dalībai lielajā talkā pulcējās 20 lieli un mazi ciema ļaudis. Jaunākajai dalībniecei Laurai 3 gadiņi, Viktorijai, pieredzējušākajai 77. Plānotie darbi – sakopt Ziemupes kapus un sagodināt liepu aleju.

Lasīt vairāk

Talka Saraiķos

29.04.2015

Talkas diena Saraiķos saulaina un pavasarīga.Galvenie talkas dalībnieki - Saraiķu centrā dzīvojošie skolēni kopā ar skolas lietvedi Ingu Vītoliņu.

Lasīt vairāk

Talkas diena Vērgalē

29.04.2015

24.aprīlī Vērgalē notika Lielā talka. Vērgales pamatskolas skolēni, skolotāji un tehniskie darbinieki devās sakopt jūras krastu.

Lasīt vairāk

Pāvilostā talko divas dienas!

25.04.2015

Arī šogad Pāvilostas novada pašvaldība rīkoja novada sakopšanas talku, uz kuru tika aicināts ikviens novada iedzīvotājs, iestādes vadītājs un darbinieks. Lai gan Vislatvijas Lielā talka šogad norisinājās sestdienā, 25.aprīlī, Pāvilostas novada iedzīvotāji novada sakopšanu iesāka jau piektdien, 24.aprīlī.

Lasīt vairāk

"Vērgalīte" Liepājas muzejā izrāda savus Kurzemes tautastērpus

23.04.2015
Vērgales pagasta vidējās paaudzes deju kolektīvs "Vērgalīte" ceturtdien, 23. aprīlī, Liepājas muzejā piedalījās Kurzemes tautastērpu informācijas centra rīkotajā konferencē "Brunču audumi Kurzemes tautastērpos", kur rādīja savā purā esošos Kurzemes tautastērpus.
Lasīt vairāk

Zilais karogs atkal plīvos Pāvilostas jahtu ostā

22.04.2015

Starptautiskā žūrija ir apstiprinājusi visas izvērtēšanai pieteiktās Latvijas peldvietas un jahtu ostas, informē Zilā karoga nacionālais koordinators – Jānis Ulme.

Lasīt vairāk

Bigbenda ansambļa koncerts Vērgalē

21.04.2015

20.aprīlī Vērgales kultūras namā viesojās Latvijas Nacionālo bruņoto spēku bigbenda ansamblis, kas klausītājiem piedāvāja, spēlējot mūzikas instrumentus pa grupām,  noklausīties dažādas populāras ārvalstu un latviešu komponistu oriģinālmelodijas.

Lasīt vairāk

Augsts novērtējums Pāvilostas korim!

20.04.2015

Svētdien, 19.aprīlī, Liepājas 1.ģimnāzijā noritēja Liepājas apriņķa amatieru koru skate. Skatē kopumā piedalījās 18 kori trīs grupās – sieviešu, vīriešu un jauktie kori. No Pāvilostas novada skatē stratēja Pāvilostas pilsētas kultūras nama sieviešu koris „Sīga”.

Lasīt vairāk

Pāvilostas bērni dzied Klaipēdā.

20.04.2015

Sestdien, 18. aprīlī, Pāvilostas kultūras nama bērnu vokālam ansamblim „Burbulīši” (vidējai un vecākai grupai) nebija nekāda atpūtas diena, bet gan darbīga, iespaidiem un emocijām piepildīta diena, jo piedalījāmies Starptautiskā bērnu un jauniešu dziesmu un deju konkursā „Eurobest Talents 2015”, kas notika Klaipēdā, Lietuvā. 

Lasīt vairāk

Pāvilostas „Jauniešu istabā” viesojas Kurzemes NVO centra jaunieši

29.04.2015

17.aprīlī, piektdienā „Jauniešu istabā” viesojās 18 Kurzemes NVO centra jaunieši.

Lasīt vairāk

Sporta diena PII "Dzintariņš"

23.04.2015

Piektdien,17.aprīlī visu grupu bērni pulcējās laukā, lai grupu skolotāju un skolotāju palīgu vadībā, piedalītos dažādās kustību aktivitātēs.

Lasīt vairāk

Atvērto durvju diena "Kastanītī"

21.04.2015

  jau  katru  gadu  pavasarī  rīkojam atvērto  durvju  dienu, kas reizē  ir  arī  vecāku  sapulce. Šogad    bija  17. aprīlī.

Lasīt vairāk

„Jauniešu Garantijas” atklāšanas pasākums Liepājā „Jauniešu mājā”

21.04.2015

Pasākums notika piektdien, 17.aprīlī no plkst. 15:00 līdz 18:00 „Jauniešu mājā”, Liepājā.

Lasīt vairāk

„Čabraki” piedalās konkursā

29.04.2015

15.aprīlī Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienības „Vaduguns” un „Spārni” notika tradicionālās dziedāšanas konkursa”Dziesmu dziedu kāda bija” un tradicionālās muzicēšanas konkursa „Klaberjakte” Lejaskurzemes atlases kārta.

Lasīt vairāk
» 1 2