Sestdiena, 20.07.2024
Ramona, Ritma

Decembris

Jauniešu aktivitātes

11.04.2016

20.decembrī norisinājās biedrības „ No idejas līdz attīstībai” īstenotais Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta programmas „NVO fonds” apakšprogrammas „Nevalstisko organizāciju darbības atbalsta programma” (DAP), projekta: „Jauniešu istabas” regulāras un ilglaicīgas darbības nodrošināšana, stiprinot tās darbību un veicinot Pāvilostas novada jauniešu pilsonisko līdzdalību” noslēguma seminārs.

Lasīt vairāk

Decembris Ziemupē

04.01.2016

Notikumiem bagāts bija 2015.gada decembris Ziemupē.

Lasīt vairāk

Pāvilostā uz eglīti gaida pirmskolas bērnus

28.12.2015

Pašiem mazākajiem bērniem no Pāvilostas un Sakas pagasta Ziemassvētku un brīnumu pilnais laiks ieildzis nu jau vairāk par nedēļu, jo vēl svētdien, 27.decembrī, Pāvilostas pilsētas kultūras namā jau vienpadsmito reizi notika ikgadējais Ziemassvētku pasākums pirmskolas vecuma bērniem „Svētki būs, jautri būs”.

Lasīt vairāk

Svētki Saraiķu bibliotēkā

28.12.2015

Ziemassvētku priekšvakarā Saraiķu bibliotēkā visi tika aicināti uz lasītāju eglīti.

Lasīt vairāk

Ziemassvētku pasākums Rīvas bibliotēkā

28.12.2015

22.decembrī Pāvilostas novada Rīvas bibliotēkā notika pasākums „Ir atkal Ziemassvētki". Pārrunājam  notikušo  novadā, kā arī jaunākos notikumus valstī. Skaitījām dzejoļus, spēlējam dažādas spēles.

Lasīt vairāk

Ziemsvētku egles Vērgales PII „Kastanītis”

22.12.2015

18. un 21. decembris bija  dienas, kad Vērgales  bērnudārza „Kastanītis”  bērnu  sirsniņas  pukstēja  straujāk,  jo  ciemos  nāca  Ziemassvētku  vecītis.

Lasīt vairāk

Ziemassvētku koncerts Sakaslejas baznīcā

22.12.2015

Svētdienas, 20. decembra vēlā pēcpusdienā Sakaslejas baznīcā jau tradicionāli  notika Sakaslejas baznīcas ērģeļu un mūzikas attīstības fonda rīkotais Ziemassvētku koncerts.

Lasīt vairāk

Pirmssvētku tirdziņš Pāvilostā

21.12.2015

Jau par tradīciju kļuvis īsu brīdi pirms svētkiem rīkot Ziemassvētku tirdziņu Pāvilostā. Nu jau sesto reizi svētdienā, 20.decembrī, biedrība “Pāvilostas kultūrvēsturiskais vides centrs” sadarbībā ar Pāvilostas pilsētas kultūras namu aicināja visus interesentus dāvanas saviem mīļajiem iegādāties no vietējiem ražotājiem, mājamatniekiem un saviem līdzcilvēkiem.

Lasīt vairāk

Ar dziesmām un dejām saka Paldies!

21.12.2015

Pāvilostas pilsētas kultūras namā 19.decembrī notika Ziemassvētku koncerts "Mazu brīdi pirms...", kurā Pāvilostas sieviešu koris "Sīga" un vidējās paaudzes deju kolektīvs "Mārsils" teica paldies saviem labvēļiem un atbalstītājiem.

Lasīt vairāk

Svētki pašiem mazākajiem

21.12.2015

Dažas dienas pirms Ziemassvētkiem Vērgales kultūras namā uz Ziemassvētku eglīti tika aicināti pirmsskolas vecuma bērni.

Lasīt vairāk

Ziemassvētki Vērgales pamatskolā

21.12.2015

Vērgales pamatskolā aizvadīts pirmais mācību pusgads, tādēļ 18.decembrī skolēni pulcējās Vērgales kultūras namā uz svētku pasākumu.

Lasīt vairāk

Ziemassvētkos visiem pateicos!

22.12.2015

Caur miglas vāliem un lietus blāķiem steidzīgs pie mums atnācis Ziemassvētku laiks. Beķeri abrās jauc piparkūku mīklu un mēs cepam piparkūkas, lai ar kanēļa un krustnagliņu smaržu atvilinātu pie sevis svētku sajūtu. Darām to, ko nedarām ikdienā – rotājam telpas, pušķojam egles, dziedam dziesmas un skaitām pantus par sniegu, piparkūkām, rūķiem, ziemu un gaidām Ziemassvētku vecīti.

Lasīt vairāk

Pāvilostas Mūzikas skolas notikumi decembrī

21.12.2015

1.decembrī Mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi sniedza koncertu „Palīdzēsim saviem līdzcilvēkiem” Pāvilostas sociālās aprūpes centrā, bet 16. decembrī aicināja uz koncertu "Kopā Ziemassvētkos".

Lasīt vairāk

Ziemassvētku koncerts vidusskolā

18.12.2015

Laiks pagājis nemanot, un decembris klāt. Pāvilostas vidusskolā noslēdzies pirmais mācību pusgads. Kā ierasts šajā laikā, pirms došanās garajās ziemas brīvdienās, skolā tiek atzīmēti arī Ziemassvētki. Un tā, 17.decembrī Pāvilostas vidusskolas aktu zālē notika pasākums "Tā notiek Ziemassvētkos".

Lasīt vairāk

Pāvilostas novadā viesojas Zemkopības ministrs

17.12.2015

Pāvilostas novadā 16.decembrī viesojās Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, lai tiktos ar novada zemniekiem un zvejniekiem.

Lasīt vairāk

Mūzikas skolas audzēkņu koncerts

18.12.2015

15.decembrī Vērgales pamatskolas mūzikas klasē pulcējās Pāvilostas mūzikas skolas audzēkņi uz Ziemassvētku koncertu.

Lasīt vairāk

Tiekas ar novadnieku Alfrēdu Gūtmani

17.12.2015

15. decembrī Pāvilostas novadpētniecības muzeja izstāžu zālē aicināja skatītājus uz tikšanos ar novadnieku, grafiķi - Alfrēdu Gūtmani. Mākslinieks decembra mēnesī svin savu 75 gadi.

Lasīt vairāk

Pāvilostas novada dejotāji piedalās labdarības akcijā Aizputē

18.12.2015

Jau ceturto gadu pēc kārtas Aizputes sporta hallē 12.decembrī norisinājās Aizputes novada labdarības akcijas "No sirds uz sirdi" Liepājas apriņķa dejotāju lielkoncerts. Neiztrūkstoši šajā akcijā piedalījās un ar skaistām dejām priecēja Pāvilostas novada vidējās paaudzes deju kolektīvi - Vērgales VPDK "Vērgalīte" un Pāvilostas VPDK "Mārsils".

Lasīt vairāk

Pāvilostas sieviešu koris sveic jubilejā diriģentu Jēkabu Ozoliņu

15.12.2015

Sestdien, 12. Decembrī, Nīcas kultūras nama Baltajā zālē notika diriģenta Jēkaba Ozoliņa 70 gadu jubilejas koncerts.

Lasīt vairāk

Mūsu dalība Grega festivālā

14.12.2015

9.decembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā jeb Gaismas pilī notika pasaulslavenās bērnu grāmatas, nu jau desmitās «Grega dienasgrāmatas» prezentācija, kurā piedalījās grāmatas autors Džefs Kinnijs.

Lasīt vairāk
» 1 2