Sestdiena, 22.06.2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Septembris

Starptautiskais jauniešu projekts „COOLinary Exchange” Sicīlijā

29.10.2014
Kamēr citiem skolēniem sākās skolas gaitas un galvā jūtams jau rudens ieskaņas, dažiem no jauniešiem tika dota iespēja nedaudz pagarināt savu vasaras brīvlaiku. Seši biedrības „No idejas līdz attīstībai” biedri, kopā ar biedrības vadītāju Intu un jauniešu līderi Sintiju, no 4.-13. septembrim devās uz Sicīliju, lai piedalītos starptautiskā jauniešu pieredzes apmaiņas projektā.
Lasīt vairāk

Biedrības „No idejas līdz attīstībai” pārstāvji tiekas ar iedzīvotājiem.

22.10.2014

Bērnudārza vecāku komitejas sēde tika organizēta biedrības telpās, kā apliecinājums tam, ka biedrības telpas ir atvērtas ne tikai bērniem un jauniešiem, kur pavadīt brīvo laiku, bet arī, lai organizētu citas aktivitātes.

Lasīt vairāk

Izskan Dzejas dienu pasākums Pāvilostas muzejā

03.10.2014

Septembra mēnesis visā Latvijā tiek dēvēts arī par Dzejas dienu mēnesi, kad atmiņā pārcilājam nesen izlasīto dzejas krājumu vai kāda dzejoļa rindas, kāds iedvesmojas sacerēt savu pirmo pantiņu. Arī Pāvilostas bibliotēka katru gadu rīko Dzejas dienas un šogad pasākums notika Pāvilostas novadpētniecības muzejā.

Lasīt vairāk

Rudens saulgrieži pirmsskolā „Dzintariņš”

30.09.2014

Ievērojot Latviešu tautas tradīcijas, mūsu iestādē tiek atzīmēta Miķeļdiena – rudens saulgrieži, kad diena un nakts ir vienādā garumā.

Lasīt vairāk

Vērgales pamatskolā svin Ražas svētkus

30.09.2014

29.septembrī Vērgales pamatskolas skolēni atzīmēja Miķeļdienu un skolas vecā ozola dzimšanas dienu.

Lasīt vairāk

Pāvilostā viesojas Krievijas tūroperatori

03.10.2014

Svētdienas, 28. septembra, vakarā Krievijas tūrindustrijas savienības Baltijas nodaļas rīkotā Tūrisma foruma II daļas ietvaros Pāvilostā viesojās Krievijas tūroperatori -  tūrisma uzņēmēji un žurnālisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, kā arī žurnālisti, tūrisma aģentūru un tūroperatoru pārstāvji no 12 Krievijas reģioniem – Maskavas, Sanktpēterburgas, Jekaterinburgas, Petrozavodskas, Iževskas, Čeļabinskas, Toljati, Bernaulas, Ramenskas u.c.

Lasīt vairāk

"Piemare" piedalās Ventspils muzikantu saietā

07.10.2014
Nedēlās nogalē, 27.septembrī, Ventspils kultūras centrā aizvadīts labāko Ventspils ballīšu muzikantu saiets, kurā piedalījās Ventspils grupas, kā arī pasākumu kuplināja kaimiņi no Pāvilostas - grupa "Piemare" un deju grupa "Vēlreiz".
Lasīt vairāk

Olimpiskā diena Pāvilostas novadā

30.09.2014

26.septembris Pāvilostas novada Vērgales pamatskolā un Pāvilostas vidusskolā bija ļoti aktīva un interesanta diena, jo šeit, tāpat kā daudzviet citur Latvijā, atzīmēja Olimpisko dienu. 

Lasīt vairāk

Aizvadīta kārtējā datorspēļu diena

30.09.2014

Š.g. 27.septembrī biedrības NILA telpās norisinājās 4. datorspēles „Counter-strike” turnīrs. Šajā reizē piedalījās 20 jaunieši.

Lasīt vairāk

Ziedu un dārzeņu izstāde vidusskolā

30.09.2014

Pāvilostas vidusskolas bibliotēkā no 15.-19.septembrim bija apskatāma ziedu un dārzeņu izstāde.

Lasīt vairāk

Projekta foto izstāde Pāvilostas vidusskolas aktu zālē

30.09.2014

No 24.-26. septembrim Pāvilostas vidusskolas aktu zālē ikvienam bija iespēja aplūkot foto izstādi par biedrības „No idejas līdz attīstībai” aizvadīto projektu „Radi dzīvi pats”.

Lasīt vairāk

Projekta „Radi dzīvi pats” noslēguma pasākums

30.09.2014

26. septembrī Pāvilostas vidusskolas aktu zālē norisinājās biedrības NILA projekta „Radi dzīvi pats” noslēguma pasākums. Katrs apmeklētājs saņēma zīmulīti ar biedrības mājaslapas adresi www.nila.lv .

Lasīt vairāk

Aerobika aktīviem cilvēkiem

30.09.2014

Biedrības projekta „Radi dzīvi pats” viena no aktivitātēm bija aerobika. Katras nedēļas trešdienas vakaros  tiekamies Pāvilostas vidusskolas aktu zālē, lai nodarbību vadītājas Annas Apenes vadībā aktīvi darbotos, pārvarētu sevi un nostādītu savu fizisko  formu un trenētos.

Lasīt vairāk

Vingrojumu aktivitātes Pāvilostā

30.09.2014

Noslēgušās sporta un ielu vingrošanas pamatapguves nodarbības projekta „Radi dzīvi pats” ietvaros.

Lasīt vairāk

„Vērgales karpa 2014”

29.09.2014

No 26. – 28.septembrim pie Vērgales centra dīķa norisinājās ikgadējās makšķerēšanas sacensības „Vērgales karpa 2014”.

Lasīt vairāk

Pieredzes apmaiņas brauciens par ūdenstūrismu Lietuvā

29.09.2014
Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta „Ūdenstūrisma kā dabas un aktīvā tūrisma elements Latvijā un Igaunijā/RIVERWAYS” ietvaros, atbilstoši projektā plānotajām aktivitātēm no 23.septembra līdz 25.septembrim, mēs - divas pašvaldības pārstāves - Pāvilostas novada pašvaldības projekta koordinatore Vizma Ģēģere un Pāvilostas novada TIC vadītājas pienākumu izpildītāja Arita Brūkle apmeklējām Lietuvu, lai iepazītos ar Lietuvas pieredzi ūdenstūrismā.
Lasīt vairāk

"Vērgalīte" viesojas Suitos

29.09.2014

Septembra pēdējā nedēļas nogalē Vērgales pagasta vidējās paaudzes deju kolektīvs "Vērgalīte" kopā ar Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra vidējās paudzes deju kolektīvu "Vaduguns" devās uz Alsungu, kur piedalījās Sv. Miķeļa svētkos.

Lasīt vairāk

Ražas svētki Vērgales bērnudārzā

29.09.2014

Pirmdien, 29. septembrī, MIĶEĻI -  ražas  novākšanas  svētki.  Tas  ir  rudens saulgriežu  laiks.  Pēc Miķeļiem  dienas  kļūst īsākas, naktis  - garākas.

Lasīt vairāk

Ziemupes tiltiņi

29.09.2014

Šī gada Pāvilostas pašvaldības kultūras un izglītības projektu konkursam iesniedzām projektu "Ziemupes tiltiņi" par tiltiņu atjaunošanu Ziemupē.

Lasīt vairāk

Tikšanās ar fotogrāfiju autoriem

23.09.2014

22.septembrī Pāvilostas novada pašvaldības izstāžu zālē tika rīkota ceļojošās izstādes"Pāvilosta fotogrāfijās" darbu autoru tikšanās.

Lasīt vairāk
» 1 2