Svētdiena, 21.07.2024
Meldra, Meldris, Melisa

Pāvilostas vidusskolas popgrupa Tallinā.

Pāvilostas vidusskolas popgrupa Tallinā.

11.11.2014
    No 24. – 26.oktobrim Igaunijas galvaspilsētā Tallinā notika  Starptautiskais  festivāls "Ceļojošais festivāls 2014", kurā piedalījās Pāvilostas vidusskolas popgrupa – Alīna Viktorija Burmeistere, Rasa Lācīte, Marta Zamarīte, Keita Šakina, Samanta Sļesarenko – kā arī bērni no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Pasākums notika kultūras centrā "Lindakivi". Guvām lielu pieredzi, piedaloties šāda mēroga festivālā. Festivāla organizācija bija tiešām augstā līmenī – gan apskaņošana, gan mēģinājumi, gan dzīvošana viesnīcā.
   Šādi festivāli notiek jau no 2010. gada četras reizes gadā  - Krakovā (Polija), Rīgā (Latvija), Ostravā (Čehija), Tallinā (Igaunija), Kauņā (Lietuva). Organizē šos pasākumus sabiedriskā organizācija "Pramogų karalystė" – Lietuva.
   Liels paldies Pāvilostas vidusskolas direktorei Ingūnai Griškēvičai, dir. vietn. Maritai Rolmanei un lietvedei Lidijai Lācei par atbalstu  finanšu meklējumos, kā arī bērnu vecākiem - gan par skatuves tērpiem, gan dzīvošanu viesnīcā. Paldies arī līdzbraucējiem par palīdzību gan bērnu pieskatīšanā, gan saģērbšanā un make up uzlikšanā.
  Bet visvisvislielākais paldies mūsu šoferim un Martas tētim Guntaram Zamarītim. Visur nonācām bez starpgadījumiem un laikā. Un liels paldies par nelielo ķibeles novēršanu Tartu benzīntankā, kuru šoferis atrisināja bez kurnēšanas un dusmām.
 
Mūzikas skolotāja un popgrupas vadītāja Dace Bunka
Foto: E. Pavlikovicius, S. Gruntmane

 

Visu kolektīvu vadītāji ar pasākuma organizatoriem

Samanta, Alīna, Rasa, Marta, Keita uz „Lindakivi” skatuves
 
 Pastaiga pa Tallinu
 
 
 
 
« Atpakaļ