Ceturtdiena, 25.07.2024
Jēkabs, Žaklīna

Senioru vakars Pāvilostā

Senioru vakars Pāvilostā

31.10.2014
   Saulainā sestdienas, 18.oktobra, pēcpusdienā Pāvilostas kultūras namā notika Pavilostas pensionāru apvienības "Varavīksne" rīkotais, ikgadējais  senioru atpūtas pasākums "Turamies kopā!"
    Pasākuma svinīgajā daļā ar apsveikumiem un muzikālu priekšnesumu tika sveikti seniori nozīmīgās dzīves jubilejās un kāzu gadadienās. Šogad skaistu jubileju atzīmēja – Valija Pētermane, Brigita Petrovica, Ausma Žukova, Lidija Ungure, Dzidra Jance, Māris Plūdums un Gaida Cubaha. Savukārt zelta kāzās sveicām Dzirdu un Jāzepu Jančus, kā arī Annu un Rolandu Lapiņus, kuri šogad atzīmēja 51.kāzu gadadienu.
   Jau vairākus gadus Pāvilostas seniori uz pasākumu labprāt aicina arī savus draugus no pensionāru apvienības „Zilais lakatiņš” Virgā un pensionārus no Vērgales.
   Par jautriem mirkļiem un dažādām atrakcijām pasākuma laikā rūpējās radošā apvienība „Ar skatu nākotnē”, bet ballē muzikālu baudījumu nodrošināja Vasīlijs Lazūkins, neliedzot arī citiem no senioru vidus uzspēlēt un uzdziedāt.
 Pensionāru apvienība „Varavīksne” izsaka pateicību radošai apvienībai „Ar skatu nākotnē”  un Vasīlijam par jautro un muzikāli piepildīto vakaru!
Pensionāru apvienība
Foto: I.Kurčanova
Plašāku fotoreportāžu skatieties šeit
 
« Atpakaļ