Ceturtdiena, 25.07.2024
Jēkabs, Žaklīna

Pāvilostnieki piedalās apmācībās

Pāvilostnieki piedalās apmācībās

28.10.2014

  Apmācību mērķis bija veicināt labās prakses apmaiņu starp jauniešu centru darbiniekiem, sniedzot atbalstu savstarpējās sadarbības veidošanā. To laikā ar kolēģiem no Kurzemes NVO centra, no Ventspils, Kuldīgas, Saldus, Brocēniem, Valdemārpils un Stendes meklējām atbildes uz sadarbības nozīmi resursu piesaistē, kā arī kopīgi strādājām pie sadarbības vajadzību apzināšanas un plānošanas,  diskutējām kā veicināt jauniešu centru pieredzes apmaiņu reģiona ietvaros,attīstīt jauniešu centru kopējās sadarbības iespējas, atbalstīt jauniešu centrus mērķu sasniegšanā, kā arī, centāmies vienoties par jaunatnes informācijas sistēmas konceptu.
    Viena no būtiskākajām atziņām, kas radās šo apmācību laikā, ir tā, ka, kopīgi strādājot, ir iespējams īstenot arī šķietami neiespējamas lietas. Jaunatne ir mūsu nākotne, tomēr tā ir arī mūsu tagadne. Tieši tādēļ, jau tagad ir jādomā par darba ar jaunatni īstenošanu ikvienā pašvaldībā.
   Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrības „Latvijas Sarkanais Krusts” struktūrvienību "Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne" (JSPA reģionālais sadarbības partneris Kurzemes reģionā) Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros. Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” meklējiet mājas lapā: www.jaunatne.gov.lv.

 

 Apmācībās piedalījās Sintija Spriņģe,
Biedrība „No idejas līdz attīstībai”
 
EEZ, SIF, NVO” No idejas līdz attīstībai”, līguma nr. 2012.EEZ/DAP/MIC/161/1/K/033. 
Šis raksts ir izveidots ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par raksta saturu atbild biedrība “ No idejas līdz attīstībai”. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

 

« Atpakaļ